ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
PNY Quadro 2000 Ekran Kartı (VCQ2000-PB)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Derinlik | 178 mm |
| Renk | Siyah & Gri |
| Transistör Mesafesi | 40 nm |
| İşlemci Teknolojileri | FSAA Nvidia Mosaic HDR Nvidia Cuda Nvidia GigaThread Nvidia nView Nvidia Parallel DataCache Nvidia Scalable Geometry Engine |
| Bellek Türü | GDDR5 |
| GPU Çıkış Yılı | 2010 |
| HDMI | Yok |
| Aydınlatma | Yok |
| Yükseklik | 111 mm |
| Çözünürlük Desteği | 2K |
| Fan Sayısı | 1 adet |
| Grafik İşlemcisi | Quadro 2000 |
| İşlemci Üreticisi | NVIDIA |
| GPU Mimarisi | Fermi |
| Akıcı Oyun Çözünürlüğü | 1366x768 |
| PassMark Puanı | 935 puan |
| Bellek Boyutu | 1 GB |
| Bellek Hızı | 650 MHz |
| Bellek Hızı (Efektif) | 2.6 Gbps |
| Bellek Arayüzü Genişliği | 128 bit |
| Bellek Bant Genişliği | 41.6 GB/s |
| Temel Frekans | 625 MHz |
| Gölgeleme Ünitesi | 192 birim |
| Işın İzleme (Ray Tracing) | Yok |
| Yapay Zeka Hızlandırıcı | Yok |
| PCIe Arayüzü | 2.0 |
| DirectX | 11 |
| OpenGL | 4.0 |
| Shader Modeli | 5.0 |
| Grafik Kartı Gücü | 62 W |
| Önerilen Sistem Gücü | 250 W |
| Güç Bağlantısı | Pinsiz |
| Çoklu Monitör | 2 |
| DisplayPort | Var |
| DisplayPort Çıkışı | 2 adet |
| Soğutma Tipi | Fan Soğutmalı |
| Çift Yönlü Fan | Yok |
| Arka Plaka | Yok |
| Diğer Bağlantılar | DVI |