ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
NVIDIA RTX A5000 Ekran Kartı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Derinlik | 268 mm |
| Renk | Siyah & Gri |
| Transistör Mesafesi | 8 nm |
| İşlemci Teknolojileri | Nvidia GPUDirect ECC Bellek Nvidia Mosaic Nvidia Quadro Sync II Nvidia 3D Vision Pro Nvidia Cuda Nvidia Decoder Nvidia Encoder (NVENC) Nvidia RTX IO V |
| Bellek Türü | GDDR6 |
| GPU Çıkış Yılı | 2021 |
| HDMI | Yok |
| Aydınlatma | Yok |
| Yükseklik | 112 mm |
| Çözünürlük Desteği | 8K |
| Fan Sayısı | 1 adet |
| Grafik İşlemcisi | RTX A5000 |
| İşlemci Üreticisi | NVIDIA |
| GPU Mimarisi | Ampere |
| Akıcı Oyun Çözünürlüğü | 4K |
| PassMark Puanı | 24823 puan |
| Bellek Boyutu | 24 GB |
| Bellek Hızı | 2000 MHz |
| Bellek Hızı (Efektif) | 16 Gbps |
| Bellek Arayüzü Genişliği | 384 bit |
| Bellek Bant Genişliği | 768 GB/s |
| Temel Frekans | 1170 MHz |
| Artırılmış Frekans | 1695 MHz |
| Gölgeleme Ünitesi | 8192 birim |
| Işın İzleme (Ray Tracing) | Var |
| Işın İzleme Çekirdeği | 64 birim |
| Yapay Zeka Hızlandırıcı | Var |
| YZ Çekirdeği | 256 birim |
| PCIe Arayüzü | 4.0 |
| Çoklu GPU (SLI/Crossfire) | Var |
| Çoklu GPU Özelliği | NVIDIA NVLink |
| VR Desteği | Var |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | 3.0 |
| Shader Modeli | 6.6 |
| Grafik Kartı Gücü | 230 W |
| Önerilen Sistem Gücü | 550 W |
| Güç Bağlantısı | 8 pin |
| DisplayPort | Var |
| DisplayPort Standardı | 1.4 |
| DisplayPort Çıkışı | 4 adet |
| HDCP Desteği | Var |
| Soğutma Tipi | Fan Soğutmalı |
| Çift Yönlü Fan | Yok |
| HDCP Standardı | 2.3 |