ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
NVIDIA Quadro P600 Ekran Kartı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk | Siyah & Gri |
| Transistör Mesafesi | 14 nm |
| İşlemci Teknolojileri | Nvidia Iray Nvidia nView Vulkan API |
| Bellek Türü | GDDR5 |
| GPU Çıkış Yılı | 2017 |
| HDMI | Yok |
| Aydınlatma | Yok |
| Çözünürlük Desteği | 5K |
| Fan Sayısı | 1 adet |
| Grafik İşlemcisi | Quadro P600 |
| İşlemci Üreticisi | NVIDIA |
| GPU Mimarisi | Pascal |
| Akıcı Oyun Çözünürlüğü | 1600x900 |
| PassMark Puanı | 3200 puan |
| Bellek Boyutu | 2 GB |
| Bellek Hızı | 1003 MHz |
| Bellek Hızı (Efektif) | 4 Gbps |
| Bellek Arayüzü Genişliği | 128 bit |
| Bellek Bant Genişliği | 64 GB/s |
| Temel Frekans | 1354 MHz |
| Artırılmış Frekans | 1455 MHz |
| Gölgeleme Ünitesi | 384 birim |
| Işın İzleme (Ray Tracing) | Yok |
| Yapay Zeka Hızlandırıcı | Yok |
| PCIe Arayüzü | 3.0 |
| Çoklu GPU (SLI/Crossfire) | Yok |
| VR Desteği | Yok |
| DirectX | 12 |
| OpenGL | 4.5 |
| Grafik Kartı Gücü | 40 W |
| Güç Bağlantısı | Pinsiz |
| Çoklu Monitör | 4 |
| DisplayPort | Yok |
| HDCP Desteği | Var |
| Soğutma Tipi | Fan Soğutmalı |
| Çift Yönlü Fan | Yok |
| HDCP Standardı | 2.2 |
| Diğer Bağlantılar | Mini-DisplayPort |