ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
MSI
MSI Radeon RX 6650 XT Mech 2X 8G OC Ekran Kartı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Ailesi | MSI Mech |
| Genişlik | 47 mm |
| Derinlik | 235 mm |
| Renk | Siyah & Gri |
| Transistör Mesafesi | 7 nm |
| İşlemci Teknolojileri | AMD Radeon FreeSync 2 AMD Radeon VR Ready Premium AMD Eyefinity AMD TrueAudio Next AMD VSR (Virtual Super Resolution) AMD FidelityFX AMD Mantle API AM |
| Bellek Türü | GDDR6 |
| GPU Çıkış Yılı | 2022 |
| HDMI | Var |
| Aydınlatma | Yok |
| Yükseklik | 125 mm |
| Çözünürlük Desteği | 8K |
| Fan Sayısı | 2 adet |
| Grafik İşlemcisi | Radeon RX 6650 XT |
| İşlemci Üreticisi | AMD |
| GPU Mimarisi | RDNA 2.0 |
| Akıcı Oyun Çözünürlüğü | FHD |
| PassMark Puanı | 16448 puan |
| Bellek Boyutu | 8 GB |
| Bellek Hızı | 2190 MHz |
| Bellek Hızı (Efektif) | 17.5 Gbps |
| Bellek Arayüzü Genişliği | 128 bit |
| Bellek Bant Genişliği | 280 GB/s |
| Temel Frekans | 2055 MHz |
| Artırılmış Frekans | 2669 MHz |
| Gölgeleme Ünitesi | 2048 birim |
| Grafik İşlem Gücü (FP32) | 10.9 TFLOPS |
| Işın İzleme (Ray Tracing) | Var |
| Işın İzleme Çekirdeği | 32 birim |
| Yapay Zeka Hızlandırıcı | Yok |
| PCIe Arayüzü | 4.0 |
| Çoklu GPU (SLI/Crossfire) | Yok |
| VR Desteği | Var |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Vulkan | 1.3 |
| OpenCL | 2.1 |
| Shader Modeli | 6.5 |
| Grafik Kartı Gücü | 175 W |
| Önerilen Sistem Gücü | 500 W |
| Güç Bağlantısı | 8 pin |
| Çoklu Monitör | 4 |
| DisplayPort | Var |
| DisplayPort Standardı | 1.4 |
| DisplayPort Çıkışı | 3 adet |
| HDCP Desteği | Var |
| Soğutma Tipi | Fan Soğutmalı |
| Çift Yönlü Fan | Yok |
| Arka Plaka | Var |
| HDMI Standardı | 2.1 |
| Sonsuzluk Önbelleği | 32 MB |
| Oyun Frekansı | 2447 MHz |
| Donanım Teknolojileri | 0dB MSI Torx 3.0 |
| HDMI Çıkışı | 1 adet |
| HDCP Standardı | 2.3 |