ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
MSI
MSI GeForce RTX 4080 Super 16G Expert Ekran Kartı (G4080S16E)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Ailesi | MSI Expert |
| Genişlik | 61 mm |
| Derinlik | 312 mm |
| Renk | Gri |
| Transistör Mesafesi | 5 nm |
| İşlemci Teknolojileri | Nvidia Ansel Nvidia GeForce VR Ready Nvidia DLSS 3.5 Nvidia FreeStyle Nvidia G-Sync Nvidia Broadcast Nvidia Cuda 8.9 Nvidia Decoder (NVDEC) 5 Nvidia E |
| Bellek Türü | GDDR6X |
| GPU Çıkış Yılı | 2024 |
| HDMI | Var |
| Aydınlatma | Yok |
| Yükseklik | 141 mm |
| Çözünürlük Desteği | 8K |
| Fan Sayısı | 2 adet |
| Grafik İşlemcisi | GeForce RTX 4080 Super |
| İşlemci Üreticisi | NVIDIA |
| GPU Mimarisi | Ada Lovelace |
| Akıcı Oyun Çözünürlüğü | 4K |
| PassMark Puanı | 34238 puan |
| Bellek Boyutu | 16 GB |
| Bellek Hızı | 1438 MHz |
| Bellek Hızı (Efektif) | 23 Gbps |
| Bellek Arayüzü Genişliği | 256 bit |
| Bellek Bant Genişliği | 736 GB/s |
| Temel Frekans | 2295 MHz |
| Artırılmış Frekans | 2610 MHz |
| Gölgeleme Ünitesi | 10240 birim |
| Grafik İşlem Gücü (FP32) | 53.5 TFLOPS |
| Işın İzleme (Ray Tracing) | Var |
| Işın İzleme Çekirdeği | 80 birim |
| Yapay Zeka Hızlandırıcı | Var |
| YZ Çekirdeği | 320 birim |
| YZ Performansı | 855.2 TOPs |
| PCIe Arayüzü | 4.0 |
| Çoklu GPU (SLI/Crossfire) | Yok |
| VR Desteği | Var |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Vulkan | 1.3 |
| OpenCL | 3.0 |
| Shader Modeli | 6.6 |
| Grafik Kartı Gücü | 320 W |
| Önerilen Sistem Gücü | 850 W |
| Güç Bağlantısı | 16 pin |
| Çoklu Monitör | 4 |
| DisplayPort | Var |
| DisplayPort Standardı | 1.4 |
| DisplayPort Çıkışı | 3 adet |
| HDCP Desteği | Var |
| Soğutma Tipi | Fan Soğutmalı |
| Çift Yönlü Fan | Yok |
| Arka Plaka | Var |
| HDMI Standardı | 2.1 |
| Donanım Teknolojileri | 0dB Metal Ön Plaka |
| HDMI Çıkışı | 1 adet |
| HDCP Standardı | 2.3 |
| Arka Plaka Tipi | Alüminyum/Metal |