ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
MSI
MSI GeForce RTX 4070 Ti Super 16G Shadow 3X OC Ekran Kartı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Ailesi | MSI Shadow |
| Genişlik | 43 mm |
| Derinlik | 308 mm |
| Renk | Siyah |
| Transistör Mesafesi | 5 nm |
| İşlemci Teknolojileri | Nvidia Ansel Nvidia GeForce VR Ready Nvidia DLSS 3.5 Nvidia FreeStyle Nvidia G-Sync Nvidia Broadcast Nvidia Canvas Nvidia Cuda 8.9 Nvidia Decoder (NVD |
| Bellek Türü | GDDR6X |
| GPU Çıkış Yılı | 2024 |
| HDMI | Var |
| Aydınlatma | Yok |
| Yükseklik | 120 mm |
| Çözünürlük Desteği | 8K |
| Fan Sayısı | 3 adet |
| Grafik İşlemcisi | GeForce RTX 4070 Ti Super |
| İşlemci Üreticisi | NVIDIA |
| GPU Mimarisi | Ada Lovelace |
| Akıcı Oyun Çözünürlüğü | 4K |
| PassMark Puanı | 31966 puan |
| Bellek Boyutu | 16 GB |
| Bellek Hızı | 1313 MHz |
| Bellek Hızı (Efektif) | 21 Gbps |
| Bellek Arayüzü Genişliği | 256 bit |
| Bellek Bant Genişliği | 672 GB/s |
| Temel Frekans | 2340 MHz |
| Artırılmış Frekans | 2640 MHz |
| Gölgeleme Ünitesi | 8448 birim |
| Grafik İşlem Gücü (FP32) | 44.6 TFLOPS |
| Işın İzleme (Ray Tracing) | Var |
| Işın İzleme Çekirdeği | 66 birim |
| Yapay Zeka Hızlandırıcı | Var |
| YZ Çekirdeği | 264 birim |
| YZ Performansı | 713.7 TOPs |
| PCIe Arayüzü | 4.0 |
| Çoklu GPU (SLI/Crossfire) | Yok |
| VR Desteği | Var |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | 3.0 |
| Shader Modeli | 6.7 |
| Grafik Kartı Gücü | 285 W |
| Önerilen Sistem Gücü | 700 W |
| Güç Bağlantısı | 16 pin |
| Çoklu Monitör | 4 |
| DisplayPort | Var |
| DisplayPort Standardı | 1.4 |
| DisplayPort Çıkışı | 3 adet |
| HDCP Desteği | Var |
| Soğutma Tipi | Fan Soğutmalı |
| Çift Yönlü Fan | Yok |
| Arka Plaka | Var |
| HDMI Standardı | 2.1 |
| Donanım Teknolojileri | 0dB MSI Torx 4.0 |
| HDMI Çıkışı | 1 adet |
| HDCP Standardı | 2.3 |