ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
MSI
MSI GeForce RTX 3080 Gaming Z Trio 10G LHR Ekran Kartı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Ailesi | MSI Gaming |
| Genişlik | 56 mm |
| Derinlik | 323 mm |
| Renk | Siyah & Gri |
| Transistör Mesafesi | 8 nm |
| İşlemci Teknolojileri | Nvidia Ansel Nvidia GeForce VR Ready Nvidia DLSS Nvidia FreeStyle Nvidia G-Sync Nvidia Decoder Nvidia Encoder (NVENC) Nvidia GeForce Experience Nvidia |
| Bellek Türü | GDDR6X |
| GPU Çıkış Yılı | 2020 |
| HDMI | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 140 mm |
| Çözünürlük Desteği | 8K |
| Fan Sayısı | 3 adet |
| Grafik İşlemcisi | GeForce RTX 3080 10GB |
| İşlemci Üreticisi | NVIDIA |
| GPU Mimarisi | Ampere |
| Akıcı Oyun Çözünürlüğü | 4K |
| PassMark Puanı | 24949 puan |
| Bellek Boyutu | 10 GB |
| Bellek Hızı | 2375 MHz |
| Bellek Hızı (Efektif) | 19 Gbps |
| Bellek Arayüzü Genişliği | 320 bit |
| Bellek Bant Genişliği | 760 GB/s |
| Temel Frekans | 1440 MHz |
| Artırılmış Frekans | 1830 MHz |
| Gölgeleme Ünitesi | 8704 birim |
| Grafik İşlem Gücü (FP32) | 31.9 TFLOPS |
| Işın İzleme (Ray Tracing) | Var |
| Işın İzleme Çekirdeği | 68 birim |
| Yapay Zeka Hızlandırıcı | Var |
| YZ Çekirdeği | 272 birim |
| YZ Performansı | 509.7 TOPs |
| PCIe Arayüzü | 4.0 |
| Çoklu GPU (SLI/Crossfire) | Var |
| VR Desteği | Var |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | 2.0 |
| Shader Modeli | 6.5 |
| Grafik Kartı Gücü | 370 W |
| Önerilen Sistem Gücü | 750 W |
| Güç Bağlantısı | 8+8+8 pin |
| Çoklu Monitör | 4 |
| DisplayPort | Var |
| DisplayPort Standardı | 1.4 |
| DisplayPort Çıkışı | 3 adet |
| HDCP Desteği | Var |
| Soğutma Tipi | Fan Soğutmalı |
| Çift Yönlü Fan | Yok |
| Arka Plaka | Var |
| Aydınlatma Tipi | RGB LED |
| HDMI Standardı | 2.1 |
| Donanım Teknolojileri | 0dB Çift Rulmanlı Fan LHR (Lite Hash Rate) MSI Mystic Light Sync MSI Torx 4.0 MSI Tri-Frozr 2 |
| HDMI Çıkışı | 1 adet |
| HDCP Standardı | 2.3 |
| Arka Plaka Tipi | Alüminyum/Metal |