ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
MSI
MSI GeForce GTX 1070 Gaming X 8G Ekran Kartı (1582 MHz)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Ailesi | MSI Gaming |
| Genişlik | 42 mm |
| Derinlik | 279 mm |
| Renk | Kırmızı |
| Transistör Mesafesi | 16 nm |
| İşlemci Teknolojileri | Nvidia Ansel Nvidia GeForce VR Ready Nvidia G-Sync Ready Nvidia GameStream Ready Nvidia GPU Boost 3.0 Nvidia Simultaneous Multi-Projection Vulkan API |
| Bellek Türü | GDDR5 |
| GPU Çıkış Yılı | 2016 |
| HDMI | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 140 mm |
| Çözünürlük Desteği | 8K |
| Fan Sayısı | 2 adet |
| Grafik İşlemcisi | GeForce GTX 1070 |
| İşlemci Üreticisi | NVIDIA |
| GPU Mimarisi | Pascal |
| Akıcı Oyun Çözünürlüğü | FHD |
| PassMark Puanı | 11070 puan |
| Bellek Boyutu | 8 GB |
| Bellek Hızı | 2002 MHz |
| Bellek Hızı (Efektif) | 8 Gbps |
| Bellek Arayüzü Genişliği | 256 bit |
| Bellek Bant Genişliği | 256 GB/s |
| Temel Frekans | 1582 MHz |
| Artırılmış Frekans | 1797 MHz |
| Gölgeleme Ünitesi | 1920 birim |
| Işın İzleme (Ray Tracing) | Yok |
| Yapay Zeka Hızlandırıcı | Yok |
| PCIe Arayüzü | 3.0 |
| Çoklu GPU (SLI/Crossfire) | Var |
| Çoklu GPU Özelliği | NVIDIA SLI Ready |
| VR Desteği | Var |
| DirectX | 12 |
| OpenGL | 4.5 |
| Grafik Kartı Gücü | 150 W |
| Önerilen Sistem Gücü | 500 W |
| Güç Bağlantısı | 8+6 pin |
| DisplayPort | Var |
| DisplayPort Standardı | 1.4 |
| DisplayPort Çıkışı | 3 adet |
| HDCP Desteği | Var |
| Soğutma Tipi | Fan Soğutmalı |
| Çift Yönlü Fan | Yok |
| Aydınlatma Tipi | LED |
| HDMI Standardı | 2.0b |
| Donanım Teknolojileri | 0dB Çift Rulmanlı Fan MSI Torx 2.0 MSI Twin Frozr VI |
| HDMI Çıkışı | 1 adet |
| HDCP Standardı | 2.2 |
| Diğer Bağlantılar | DVI |