ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
MSI
MSI GeForce 210 1GB Ekran Kartı (N210-MD1G/D3)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 18 mm |
| Derinlik | 145 mm |
| Renk | Gri |
| Transistör Mesafesi | 40 nm |
| İşlemci Teknolojileri | Nvidia PhysX Nvidia PureVideo Nvidia GigaThread Nvidia Lumenex |
| Bellek Türü | DDR3 |
| GPU Çıkış Yılı | 2009 |
| HDMI | Var |
| Aydınlatma | Yok |
| Yükseklik | 84 mm |
| Çözünürlük Desteği | 2K |
| Grafik İşlemcisi | GeForce 210 |
| İşlemci Üreticisi | NVIDIA |
| GPU Mimarisi | Tesla |
| Akıcı Oyun Çözünürlüğü | VGA |
| PassMark Puanı | 175 puan |
| Bellek Boyutu | 1 GB |
| Bellek Hızı | 500 MHz |
| Bellek Hızı (Efektif) | 1 Gbps |
| Bellek Arayüzü Genişliği | 64 bit |
| Bellek Bant Genişliği | 13 GB/s |
| Temel Frekans | 400 MHz |
| Artırılmış Frekans | 1230 MHz |
| Gölgeleme Ünitesi | 16 birim |
| Işın İzleme (Ray Tracing) | Yok |
| Yapay Zeka Hızlandırıcı | Yok |
| PCIe Arayüzü | 2.0 |
| Çoklu GPU (SLI/Crossfire) | Yok |
| VR Desteği | Yok |
| DirectX | 10 |
| OpenGL | 3.1 |
| Grafik Kartı Gücü | 31 W |
| Önerilen Sistem Gücü | 300 W |
| Güç Bağlantısı | Pinsiz |
| DisplayPort | Yok |
| HDCP Desteği | Var |
| Soğutma Tipi | Pasif Soğutmalı |
| Çift Yönlü Fan | Yok |
| Arka Plaka | Yok |
| HDMI Çıkışı | 1 adet |
| Diğer Bağlantılar | DVI D-Sub (VGA) |