ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Manli GeForce RTX 4070 12GB GDDR6X Nebula Twin Ekran Kartı (M-NRTX4070/6RFHPPP-M2545)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Ailesi | Manli Nebula |
| Genişlik | 53 mm |
| Derinlik | 254 mm |
| Renk | Yeşil |
| Transistör Mesafesi | 5 nm |
| İşlemci Teknolojileri | Nvidia Ansel Nvidia GeForce VR Ready Nvidia DLSS 3 Nvidia FreeStyle Nvidia G-Sync Nvidia Broadcast Nvidia Cuda 8.9 Nvidia Decoder (NVDEC) 5 Nvidia Enc |
| Bellek Türü | GDDR6X |
| GPU Çıkış Yılı | 2023 |
| HDMI | Var |
| Aydınlatma | Yok |
| Yükseklik | 128 mm |
| Çözünürlük Desteği | 8K |
| Fan Sayısı | 2 adet |
| Grafik İşlemcisi | GeForce RTX 4070 GD6X |
| İşlemci Üreticisi | NVIDIA |
| GPU Mimarisi | Ada Lovelace |
| Akıcı Oyun Çözünürlüğü | 4K |
| PassMark Puanı | 26922 puan |
| Bellek Boyutu | 12 GB |
| Bellek Hızı | 1313 MHz |
| Bellek Hızı (Efektif) | 21 Gbps |
| Bellek Arayüzü Genişliği | 192 bit |
| Bellek Bant Genişliği | 504.2 GB/s |
| Temel Frekans | 1920 MHz |
| Artırılmış Frekans | 2475 MHz |
| Gölgeleme Ünitesi | 5888 birim |
| Grafik İşlem Gücü (FP32) | 29.1 TFLOPS |
| Işın İzleme (Ray Tracing) | Var |
| Işın İzleme Çekirdeği | 46 birim |
| Yapay Zeka Hızlandırıcı | Var |
| YZ Çekirdeği | 184 birim |
| YZ Performansı | 466.3 TOPs |
| PCIe Arayüzü | 4.0 |
| Çoklu GPU (SLI/Crossfire) | Yok |
| VR Desteği | Var |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Vulkan | 1.3 |
| OpenCL | 3.0 |
| Shader Modeli | 6.7 |
| Grafik Kartı Gücü | 200 W |
| Önerilen Sistem Gücü | 650 W |
| Güç Bağlantısı | 8 pin |
| Çoklu Monitör | 4 |
| DisplayPort | Var |
| DisplayPort Standardı | 1.4 |
| DisplayPort Çıkışı | 3 adet |
| HDCP Desteği | Var |
| Soğutma Tipi | Fan Soğutmalı |
| Çift Yönlü Fan | Yok |
| Arka Plaka | Var |
| HDMI Standardı | 2.1 |
| Donanım Teknolojileri | 0dB |
| HDMI Çıkışı | 1 adet |
| HDCP Standardı | 2.3 |