ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Intel Arc A750 Ekran Kartı (99AM3D)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Derinlik | 280 mm |
| Renk | Siyah & Gri |
| Transistör Mesafesi | 6 nm |
| İşlemci Teknolojileri | Intel Vriable Rate Shading (VRS) Intel Deep Link Hyper Compute Adaptive Sync Intel Deep Link Stream Assist Intel Xe Matrix Extensions (Intel XMX) Inte |
| Bellek Türü | GDDR6 |
| GPU Çıkış Yılı | 2022 |
| HDMI | Var |
| Aydınlatma | Yok |
| Yükseklik | 115 mm |
| Çözünürlük Desteği | 8K |
| Fan Sayısı | 2 adet |
| Grafik İşlemcisi | Arc A750 |
| İşlemci Üreticisi | Intel |
| GPU Mimarisi | Xe HPG |
| Akıcı Oyun Çözünürlüğü | 2.5K |
| PassMark Puanı | 10155 puan |
| Bellek Boyutu | 8 GB |
| Bellek Hızı | 1000 MHz |
| Bellek Hızı (Efektif) | 16 Gbps |
| Bellek Arayüzü Genişliği | 256 bit |
| Bellek Bant Genişliği | 512 GB/s |
| Temel Frekans | 2050 MHz |
| Artırılmış Frekans | 2050 MHz |
| Gölgeleme Ünitesi | 3584 birim |
| Grafik İşlem Gücü (FP32) | 14.7 TFLOPS |
| Işın İzleme (Ray Tracing) | Var |
| Işın İzleme Çekirdeği | 28 birim |
| Yapay Zeka Hızlandırıcı | Var |
| YZ Çekirdeği | 448 birim |
| YZ Performansı | 235.1 TOPs |
| PCIe Arayüzü | 4.0 |
| Çoklu GPU (SLI/Crossfire) | Yok |
| VR Desteği | Yok |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Vulkan | 1.3 |
| OpenCL | 3.0 |
| Shader Modeli | 6.6 |
| Grafik Kartı Gücü | 225 W |
| Önerilen Sistem Gücü | 550 W |
| Güç Bağlantısı | 8+6 pin |
| Çoklu Monitör | 4 |
| DisplayPort | Var |
| DisplayPort Standardı | 2.0 |
| DisplayPort Çıkışı | 3 adet |
| HDCP Desteği | Var |
| Soğutma Tipi | Fan Soğutmalı |
| Çift Yönlü Fan | Yok |
| Arka Plaka | Var |
| Kapladığı Alan | 2 yuva |
| HDMI Standardı | 2.1 |
| HDMI Çıkışı | 1 adet |
| HDCP Standardı | 2.3 |