ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Inno3D GeForce RTX 5070 Ti X3 Ekran Kartı (N507T3-16D7-176068N)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 41 mm |
| Derinlik | 300 mm |
| Renk | Siyah & Gri |
| Transistör Mesafesi | 4 nm |
| İşlemci Teknolojileri | Nvidia Ansel Nvidia GeForce VR Ready Nvidia DLSS 4 Nvidia FreeStyle Nvidia G-Sync HDMI Variable Refresh Rate (VRR) HDR Nvidia Ace Nvidia Broadcast Nvi |
| Bellek Türü | GDDR7 |
| GPU Çıkış Yılı | 2025 |
| HDMI | Var |
| Aydınlatma | Yok |
| Yükseklik | 116 mm |
| Çözünürlük Desteği | 8K |
| Fan Sayısı | 3 adet |
| Grafik İşlemcisi | GeForce RTX 5070 Ti |
| İşlemci Üreticisi | NVIDIA |
| GPU Mimarisi | Blackwell |
| Akıcı Oyun Çözünürlüğü | 4K |
| PassMark Puanı | 32400 puan |
| Bellek Boyutu | 16 GB |
| Bellek Hızı | 1750 MHz |
| Bellek Hızı (Efektif) | 28 Gbps |
| Bellek Arayüzü Genişliği | 256 bit |
| Bellek Bant Genişliği | 896 GB/s |
| Temel Frekans | 2295 MHz |
| Artırılmış Frekans | 2452 MHz |
| Gölgeleme Ünitesi | 8960 birim |
| Grafik İşlem Gücü (FP32) | 43.9 TFLOPS |
| Işın İzleme (Ray Tracing) | Var |
| Işın İzleme Çekirdeği | 70 birim |
| Yapay Zeka Hızlandırıcı | Var |
| YZ Çekirdeği | 280 birim |
| YZ Performansı | 1406.1 TOPs |
| PCIe Arayüzü | 5.0 |
| Çoklu GPU (SLI/Crossfire) | Yok |
| VR Desteği | Var |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Vulkan | 1.4 |
| OpenCL | 3.0 |
| Shader Modeli | 6.8 |
| Grafik Kartı Gücü | 300 W |
| Önerilen Sistem Gücü | 750 W |
| Güç Bağlantısı | 16 pin |
| Çoklu Monitör | 4 |
| DisplayPort | Var |
| DisplayPort Standardı | 2.1 |
| DisplayPort Çıkışı | 3 adet |
| HDCP Desteği | Var |
| Soğutma Tipi | Fan Soğutmalı |
| Çift Yönlü Fan | Yok |
| Arka Plaka | Var |
| Kapladığı Alan | 2 yuva |
| HDMI Standardı | 2.1 |
| Donanım Teknolojileri | 0dB SFF Uyumlu |
| HDMI Çıkışı | 1 adet |
| HDCP Standardı | 2.4 |