ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
HP RTX A2000 6GB Ekran Kartı (340L0AA)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Derinlik | 167 mm |
| Renk | Siyah & Gri |
| Transistör Mesafesi | 8 nm |
| İşlemci Teknolojileri | ECC Bellek Nvidia Mosaic Nvidia DLSS Nvidia Broadcast Nvidia Cuda Nvidia Decoder Nvidia Encoder (NVENC) Nvidia GeForce Experience Nvidia RTX IO |
| Bellek Türü | GDDR6 |
| GPU Çıkış Yılı | 2021 |
| HDMI | Yok |
| Aydınlatma | Yok |
| Yükseklik | 69 mm |
| Çözünürlük Desteği | 8K |
| Fan Sayısı | 1 adet |
| Grafik İşlemcisi | RTX A2000 |
| İşlemci Üreticisi | NVIDIA |
| GPU Mimarisi | Ampere |
| Akıcı Oyun Çözünürlüğü | FHD |
| PassMark Puanı | 12988 puan |
| Bellek Boyutu | 6 GB |
| Bellek Hızı | 1500 MHz |
| Bellek Hızı (Efektif) | 12 Gbps |
| Bellek Arayüzü Genişliği | 192 bit |
| Bellek Bant Genişliği | 288 GB/s |
| Temel Frekans | 562 MHz |
| Artırılmış Frekans | 1200 MHz |
| Gölgeleme Ünitesi | 3328 birim |
| Grafik İşlem Gücü (FP32) | 8 TFLOPS |
| Işın İzleme (Ray Tracing) | Var |
| Işın İzleme Çekirdeği | 26 birim |
| Yapay Zeka Hızlandırıcı | Var |
| YZ Çekirdeği | 104 birim |
| YZ Performansı | 128 TOPs |
| PCIe Arayüzü | 4.0 |
| VR Desteği | Var |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Vulkan | 1.2 |
| OpenCL | 3.0 |
| Shader Modeli | 6.6 |
| Grafik Kartı Gücü | 70 W |
| Önerilen Sistem Gücü | 250 W |
| Çoklu Monitör | 4 |
| DisplayPort | Yok |
| HDCP Desteği | Var |
| Soğutma Tipi | Fan Soğutmalı |
| Çift Yönlü Fan | Yok |
| Arka Plaka | Yok |
| HDCP Standardı | 2.2 |
| Diğer Bağlantılar | Mini-DisplayPort |