ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
HP RTX 4000 Ada Generation Ekran Kartı (8D6B7AA)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Derinlik | 245 mm |
| Renk | Siyah |
| Transistör Mesafesi | 5 nm |
| İşlemci Teknolojileri | Nvidia GPUDirect ECC Bellek Nvidia Mosaic Nvidia Quadro Sync II Nvidia Cuda 11.6 Nvidia Işın İzleme Çekirdekleri 3.Nesil Nvidia RTX Experience Nvidia |
| Bellek Türü | GDDR6 |
| GPU Çıkış Yılı | 2023 |
| HDMI | Yok |
| Aydınlatma | Yok |
| Yükseklik | 112 mm |
| Çözünürlük Desteği | 8K |
| Fan Sayısı | 1 adet |
| Grafik İşlemcisi | RTX 4000 Ada Generation |
| İşlemci Üreticisi | NVIDIA |
| GPU Mimarisi | Ada Lovelace |
| Akıcı Oyun Çözünürlüğü | 4K |
| PassMark Puanı | 24607 puan |
| Bellek Boyutu | 20 GB |
| Bellek Hızı | 2250 MHz |
| Bellek Hızı (Efektif) | 18 Gbps |
| Bellek Arayüzü Genişliği | 160 bit |
| Bellek Bant Genişliği | 360 GB/s |
| Temel Frekans | 1500 MHz |
| Artırılmış Frekans | 2175 MHz |
| Gölgeleme Ünitesi | 6144 birim |
| Işın İzleme (Ray Tracing) | Var |
| Işın İzleme Çekirdeği | 48 birim |
| Yapay Zeka Hızlandırıcı | Var |
| YZ Çekirdeği | 192 birim |
| PCIe Arayüzü | 4.0 |
| Çoklu GPU (SLI/Crossfire) | Yok |
| VR Desteği | Var |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Vulkan | 1.3 |
| OpenCL | 3.0 |
| Shader Modeli | 6.7 |
| Grafik Kartı Gücü | 130 W |
| Önerilen Sistem Gücü | 300 W |
| Güç Bağlantısı | 16 pin |
| Çoklu Monitör | 4 |
| DisplayPort | Var |
| DisplayPort Standardı | 1.4 |
| DisplayPort Çıkışı | 4 adet |
| HDCP Desteği | Var |
| Soğutma Tipi | Fan Soğutmalı |
| Çift Yönlü Fan | Yok |
| Arka Plaka | Var |
| HDCP Standardı | 2.2 |