ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
HP RTX 2000 Ada Generation Ekran Kartı (8D6B8AA)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Derinlik | 168 mm |
| Renk | Siyah |
| Transistör Mesafesi | 5 nm |
| İşlemci Teknolojileri | ECC Bellek Nvidia Mosaic Nvidia Cuda 11.6 Nvidia Decoder (NVDEC) 5 Nvidia Encoder (NVENC) 8 Nvidia Işın İzleme Çekirdekleri 3.Nesil Nvidia RTX Experie |
| Bellek Türü | GDDR6 |
| GPU Çıkış Yılı | 2024 |
| HDMI | Yok |
| Aydınlatma | Yok |
| Yükseklik | 69 mm |
| Çözünürlük Desteği | 8K |
| Fan Sayısı | 1 adet |
| Grafik İşlemcisi | RTX 2000 Ada Generation |
| İşlemci Üreticisi | NVIDIA |
| GPU Mimarisi | Ada Lovelace |
| Akıcı Oyun Çözünürlüğü | 2.5K |
| PassMark Puanı | 17778 puan |
| Bellek Boyutu | 16 GB |
| Bellek Hızı | 2000 MHz |
| Bellek Hızı (Efektif) | 16 Gbps |
| Bellek Arayüzü Genişliği | 128 bit |
| Bellek Bant Genişliği | 224 GB/s |
| Temel Frekans | 1620 MHz |
| Artırılmış Frekans | 2130 MHz |
| Gölgeleme Ünitesi | 2816 birim |
| Işın İzleme (Ray Tracing) | Var |
| Işın İzleme Çekirdeği | 22 birim |
| Yapay Zeka Hızlandırıcı | Var |
| YZ Çekirdeği | 88 birim |
| PCIe Arayüzü | 4.0 |
| Çoklu GPU (SLI/Crossfire) | Yok |
| VR Desteği | Var |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Vulkan | 1.3 |
| OpenCL | 3.0 |
| Shader Modeli | 6.7 |
| Grafik Kartı Gücü | 70 W |
| Önerilen Sistem Gücü | 250 W |
| Güç Bağlantısı | Pinsiz |
| Çoklu Monitör | 4 |
| DisplayPort | Var |
| DisplayPort Standardı | 1.4 |
| HDCP Desteği | Var |
| Soğutma Tipi | Fan Soğutmalı |
| Çift Yönlü Fan | Yok |
| Arka Plaka | Var |
| Kapladığı Alan | 2 yuva |
| HDCP Standardı | 2.2 |
| Diğer Bağlantılar | Mini-DisplayPort |