ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Gigabyte
Gigabyte Xtreme Gaming GeForce GTX 980 Ti Ekran Kartı (GV-N98TXTREME-6GD)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Ailesi | Gigabyte Xtreme Gaming |
| Genişlik | 51 mm |
| Derinlik | 287 mm |
| Renk | Siyah |
| Transistör Mesafesi | 28 nm |
| İşlemci Teknolojileri | Nvidia G-Sync Ready Nvidia GameStream Ready MFAA Nvidia GPU Boost 2.0 Nvidia GameWorks Nvidia Shadowplay Vulkan API |
| Bellek Türü | GDDR5 |
| GPU Çıkış Yılı | 2015 |
| HDMI | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 134 mm |
| Çözünürlük Desteği | 4K |
| Fan Sayısı | 3 adet |
| Grafik İşlemcisi | GeForce GTX 980 Ti |
| İşlemci Üreticisi | NVIDIA |
| GPU Mimarisi | Maxwell |
| Akıcı Oyun Çözünürlüğü | FHD |
| PassMark Puanı | 11387 puan |
| Bellek Boyutu | 6 GB |
| Bellek Hızı | 1753 MHz |
| Bellek Hızı (Efektif) | 7.2 Gbps |
| Bellek Arayüzü Genişliği | 384 bit |
| Bellek Bant Genişliği | 337 GB/s |
| Temel Frekans | 1000 MHz |
| Artırılmış Frekans | 1342 MHz |
| Gölgeleme Ünitesi | 2816 birim |
| Işın İzleme (Ray Tracing) | Yok |
| Yapay Zeka Hızlandırıcı | Yok |
| PCIe Arayüzü | 3.0 |
| Çoklu GPU (SLI/Crossfire) | Var |
| Çoklu GPU Özelliği | NVIDIA SLI Ready |
| VR Desteği | Var |
| DirectX | 12 |
| OpenGL | 4.5 |
| Grafik Kartı Gücü | 250 W |
| Önerilen Sistem Gücü | 600 W |
| Güç Bağlantısı | 8+8 pin |
| Çoklu Monitör | 4 |
| DisplayPort | Var |
| DisplayPort Standardı | 1.2 |
| DisplayPort Çıkışı | 3 adet |
| HDCP Desteği | Var |
| Soğutma Tipi | Fan Soğutmalı |
| Çift Yönlü Fan | Var |
| Arka Plaka | Var |
| Aydınlatma Tipi | RGB LED |
| HDMI Standardı | 2.0 |
| Donanım Teknolojileri | 0dB Toza Karşı Dayanıklılık Gigabyte Unique Blade Fan Gigabyte WindForce |
| HDMI Çıkışı | 1 adet |
| Diğer Bağlantılar | DVI |