ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Gigabyte
Gigabyte GeForce RTX 3050 Eagle OC 6G Ekran Kartı (GV-N3050EAGLE OC-6GD)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Ailesi | Gigabyte Eagle |
| Genişlik | 36 mm |
| Derinlik | 192 mm |
| Renk | Siyah |
| Transistör Mesafesi | 8 nm |
| İşlemci Teknolojileri | Nvidia Ansel Nvidia DLSS Nvidia FreeStyle Nvidia G-Sync Nvidia Broadcast Nvidia Decoder Nvidia Encoder (NVENC) Nvidia GeForce Experience Nvidia GPU Bo |
| Bellek Türü | GDDR6 |
| GPU Çıkış Yılı | 2024 |
| HDMI | Var |
| Aydınlatma | Yok |
| Yükseklik | 117 mm |
| Çözünürlük Desteği | 8K |
| Fan Sayısı | 2 adet |
| Grafik İşlemcisi | GeForce RTX 3050 6GB |
| İşlemci Üreticisi | NVIDIA |
| GPU Mimarisi | Ampere |
| Akıcı Oyun Çözünürlüğü | FHD |
| PassMark Puanı | 12047 puan |
| Bellek Boyutu | 6 GB |
| Bellek Hızı | 1750 MHz |
| Bellek Hızı (Efektif) | 14 Gbps |
| Bellek Arayüzü Genişliği | 96 bit |
| Bellek Bant Genişliği | 168 GB/s |
| Temel Frekans | 1042 MHz |
| Artırılmış Frekans | 1500 MHz |
| Gölgeleme Ünitesi | 2304 birim |
| Grafik İşlem Gücü (FP32) | 6.9 TFLOPS |
| Işın İzleme (Ray Tracing) | Var |
| Işın İzleme Çekirdeği | 18 birim |
| Yapay Zeka Hızlandırıcı | Var |
| YZ Çekirdeği | 72 birim |
| YZ Performansı | 110.6 TOPs |
| PCIe Arayüzü | 4.0 |
| Çoklu GPU (SLI/Crossfire) | Yok |
| VR Desteği | Var |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | 3.0 |
| Shader Modeli | 6.6 |
| Grafik Kartı Gücü | 70 W |
| Önerilen Sistem Gücü | 300 W |
| Güç Bağlantısı | Pinsiz |
| Çoklu Monitör | 4 |
| DisplayPort | Var |
| DisplayPort Standardı | 1.4 |
| DisplayPort Çıkışı | 2 adet |
| HDCP Desteği | Var |
| Soğutma Tipi | Fan Soğutmalı |
| Çift Yönlü Fan | Var |
| Arka Plaka | Yok |
| HDMI Standardı | 2.1 |
| Donanım Teknolojileri | 0dB Gigabyte Unique Blade Fan Gigabyte WindForce |
| HDMI Çıkışı | 2 adet |
| HDCP Standardı | 2.3 |