ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Gigabyte
Gigabyte GeForce GTX 1050 Ti D5 4G Ekran Kartı (GV-N105TD5-4GD)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 30 mm |
| Derinlik | 172 mm |
| Renk | Siyah & Gri |
| Transistör Mesafesi | 14 nm |
| İşlemci Teknolojileri | Nvidia Ansel Nvidia G-Sync Ready Nvidia GameStream Ready Nvidia GPU Boost 3.0 Nvidia Simultaneous Multi-Projection Nvidia GameWorks Vulkan API |
| Bellek Türü | GDDR5 |
| GPU Çıkış Yılı | 2016 |
| HDMI | Var |
| Aydınlatma | Yok |
| Yükseklik | 113 mm |
| Çözünürlük Desteği | 8K |
| Fan Sayısı | 1 adet |
| Grafik İşlemcisi | GeForce GTX 1050 Ti |
| İşlemci Üreticisi | NVIDIA |
| GPU Mimarisi | Pascal |
| Akıcı Oyun Çözünürlüğü | 1600x900 |
| PassMark Puanı | 5819 puan |
| Bellek Boyutu | 4 GB |
| Bellek Hızı | 1752 MHz |
| Bellek Hızı (Efektif) | 7 Gbps |
| Bellek Arayüzü Genişliği | 128 bit |
| Bellek Bant Genişliği | 112 GB/s |
| Temel Frekans | 1290 MHz |
| Artırılmış Frekans | 1430 MHz |
| Gölgeleme Ünitesi | 768 birim |
| Işın İzleme (Ray Tracing) | Yok |
| Yapay Zeka Hızlandırıcı | Yok |
| PCIe Arayüzü | 3.0 |
| Çoklu GPU (SLI/Crossfire) | Yok |
| VR Desteği | Yok |
| DirectX | 12 |
| OpenGL | 4.5 |
| Grafik Kartı Gücü | 75 W |
| Önerilen Sistem Gücü | 300 W |
| Güç Bağlantısı | Pinsiz |
| Çoklu Monitör | 3 |
| DisplayPort | Var |
| DisplayPort Standardı | 1.4 |
| DisplayPort Çıkışı | 1 adet |
| HDCP Desteği | Var |
| Soğutma Tipi | Fan Soğutmalı |
| Çift Yönlü Fan | Yok |
| Arka Plaka | Yok |
| HDMI Standardı | 2.0b |
| Oyun Frekansı | 1392 MHz |
| Donanım Teknolojileri | 0dB Gigabyte Unique Blade Fan |
| HDMI Çıkışı | 1 adet |
| HDCP Standardı | 2.2 |
| Diğer Bağlantılar | DVI |