ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Gainward GeForce RTX 2060 Ghost 12GB Ekran Kartı (NE62060018K9-1160L)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Ailesi | Gainward Ghost |
| Derinlik | 235 mm |
| Renk | Siyah & Gri |
| Transistör Mesafesi | 12 nm |
| İşlemci Teknolojileri | Nvidia Ansel Nvidia GeForce VR Ready Nvidia G-Sync Ready Nvidia DLSS Nvidia FreeStyle Nvidia Decoder Nvidia Encoder (NVENC) Nvidia GPU Boost Nvidia Hi |
| Bellek Türü | GDDR6 |
| GPU Çıkış Yılı | 2021 |
| HDMI | Var |
| Aydınlatma | Yok |
| Yükseklik | 115 mm |
| Çözünürlük Desteği | 8K |
| Fan Sayısı | 2 adet |
| Grafik İşlemcisi | GeForce RTX 2060 12GB |
| İşlemci Üreticisi | NVIDIA |
| GPU Mimarisi | Turing |
| Akıcı Oyun Çözünürlüğü | 2.5K |
| PassMark Puanı | 13151 puan |
| Bellek Boyutu | 12 GB |
| Bellek Hızı | 1750 MHz |
| Bellek Hızı (Efektif) | 14 Gbps |
| Bellek Arayüzü Genişliği | 192 bit |
| Bellek Bant Genişliği | 336 GB/s |
| Temel Frekans | 1470 MHz |
| Artırılmış Frekans | 1650 MHz |
| Gölgeleme Ünitesi | 2176 birim |
| Grafik İşlem Gücü (FP32) | 7.2 TFLOPS |
| Işın İzleme (Ray Tracing) | Var |
| Işın İzleme Çekirdeği | 34 birim |
| Yapay Zeka Hızlandırıcı | Var |
| YZ Çekirdeği | 272 birim |
| YZ Performansı | 57.4 TOPs |
| PCIe Arayüzü | 3.0 |
| Çoklu GPU (SLI/Crossfire) | Yok |
| VR Desteği | Var |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Vulkan | 1.3 |
| OpenCL | 3.0 |
| Shader Modeli | 6.6 |
| Grafik Kartı Gücü | 185 W |
| Önerilen Sistem Gücü | 450 W |
| Güç Bağlantısı | 8 pin |
| Çoklu Monitör | 3 |
| DisplayPort | Var |
| DisplayPort Standardı | 1.4 |
| DisplayPort Çıkışı | 1 adet |
| HDCP Desteği | Var |
| Soğutma Tipi | Fan Soğutmalı |
| Çift Yönlü Fan | Yok |
| Arka Plaka | Var |
| HDMI Standardı | 2.0b |
| HDMI Çıkışı | 1 adet |
| HDCP Standardı | 2.3 |
| Diğer Bağlantılar | DVI |