ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Evga GeForce RTX 2080 Ti FTW3 Ultra OC Ekran Kartı (11G-P4-2487-KR)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Ailesi | Evga FTW3 Gaming |
| Derinlik | 302 mm |
| Renk | Siyah |
| Transistör Mesafesi | 12 nm |
| İşlemci Teknolojileri | Nvidia Ansel Nvidia GeForce VR Ready Nvidia G-Sync Ready Nvidia GPU Boost 4.0 HDR Nvidia GeForce Experience Nvidia Highlights Vulkan API |
| Bellek Türü | GDDR6 |
| GPU Çıkış Yılı | 2018 |
| HDMI | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 139 mm |
| Çözünürlük Desteği | 8K |
| Fan Sayısı | 3 adet |
| Grafik İşlemcisi | GeForce RTX 2080 Ti |
| İşlemci Üreticisi | NVIDIA |
| GPU Mimarisi | Turing |
| Akıcı Oyun Çözünürlüğü | 2.5K |
| PassMark Puanı | 16851 puan |
| Bellek Boyutu | 11 GB |
| Bellek Hızı | 1750 MHz |
| Bellek Hızı (Efektif) | 14 Gbps |
| Bellek Arayüzü Genişliği | 352 bit |
| Bellek Bant Genişliği | 616 GB/s |
| Temel Frekans | 1350 MHz |
| Artırılmış Frekans | 1755 MHz |
| Gölgeleme Ünitesi | 4352 birim |
| Grafik İşlem Gücü (FP32) | 15.3 TFLOPS |
| Işın İzleme (Ray Tracing) | Var |
| Işın İzleme Çekirdeği | 68 birim |
| Yapay Zeka Hızlandırıcı | Var |
| YZ Çekirdeği | 544 birim |
| YZ Performansı | 122.2 TOPs |
| PCIe Arayüzü | 3.0 |
| Çoklu GPU (SLI/Crossfire) | Var |
| Çoklu GPU Özelliği | NVIDIA NVLink |
| VR Desteği | Var |
| DirectX | 12 |
| OpenGL | 4.5 |
| Grafik Kartı Gücü | 250 W |
| Önerilen Sistem Gücü | 650 W |
| Güç Bağlantısı | 8+8 pin |
| Çoklu Monitör | 4 |
| DisplayPort | Var |
| DisplayPort Standardı | 1.4 |
| DisplayPort Çıkışı | 3 adet |
| HDCP Desteği | Var |
| Soğutma Tipi | Fan Soğutmalı |
| Çift Yönlü Fan | Yok |
| Arka Plaka | Var |
| Kapladığı Alan | 2.75 yuva |
| Aydınlatma Tipi | ARGB LED |
| HDMI Standardı | 2.0b |
| Donanım Teknolojileri | Evga iCX2 Cooling Evga Precision X1 |
| HDMI Çıkışı | 1 adet |
| HDCP Standardı | 2.2 |
| Diğer Bağlantılar | USB Type-C |