ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Esonic Radeon R7 240 Ekran Kartı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk | Siyah |
| Transistör Mesafesi | 28 nm |
| İşlemci Teknolojileri | AMD Eyefinity AMD HD3D AMD PowerPlay AMD PowerTune AMD ZeroCore Power MSAA |
| Bellek Türü | DDR3 |
| GPU Çıkış Yılı | 2013 |
| HDMI | Var |
| Aydınlatma | Yok |
| Çözünürlük Desteği | FHD |
| Fan Sayısı | 1 adet |
| Grafik İşlemcisi | Radeon R7 240 |
| İşlemci Üreticisi | AMD |
| GPU Mimarisi | GCN 1.0 |
| Akıcı Oyun Çözünürlüğü | 1366x768 |
| PassMark Puanı | 975 puan |
| Bellek Boyutu | 4 GB |
| Bellek Hızı | 900 MHz |
| Bellek Hızı (Efektif) | 1.8 Gbps |
| Bellek Arayüzü Genişliği | 128 bit |
| Bellek Bant Genişliği | 29 GB/s |
| Temel Frekans | 730 MHz |
| Artırılmış Frekans | 780 MHz |
| Gölgeleme Ünitesi | 320 birim |
| Işın İzleme (Ray Tracing) | Yok |
| Yapay Zeka Hızlandırıcı | Yok |
| PCIe Arayüzü | 3.0 |
| Çoklu GPU (SLI/Crossfire) | Yok |
| VR Desteği | Yok |
| DirectX | 11 |
| OpenGL | 4.3 |
| Grafik Kartı Gücü | 75 W |
| Güç Bağlantısı | Pinsiz |
| DisplayPort | Yok |
| HDCP Desteği | Var |
| Soğutma Tipi | Fan Soğutmalı |
| Çift Yönlü Fan | Yok |
| Arka Plaka | Yok |
| HDMI Standardı | 1.4a |
| HDMI Çıkışı | 1 adet |
| Diğer Bağlantılar | DVI D-Sub (VGA) |