ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Axle Radeon RX 580 8GB GDDR5 Ekran Kartı (AX-RX580/8GD5P6IP2)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk | Siyah |
| Transistör Mesafesi | 14 nm |
| İşlemci Teknolojileri | AMD Radeon ReLive AMD Enduro AMD Eyefinity AMD Radeon Chill AMD Radeon FreeSync AMD LiquidVR AMD PowerTune AMD TressFX Hair AMD TrueAudio Next AMD UVD |
| Bellek Türü | GDDR5 |
| GPU Çıkış Yılı | 2017 |
| HDMI | Var |
| Aydınlatma | Yok |
| Çözünürlük Desteği | 8K |
| Fan Sayısı | 2 adet |
| Grafik İşlemcisi | Radeon RX 580 8G |
| İşlemci Üreticisi | AMD |
| GPU Mimarisi | GCN 4.0 |
| Akıcı Oyun Çözünürlüğü | FHD |
| PassMark Puanı | 8293 puan |
| Bellek Boyutu | 8 GB |
| Bellek Hızı | 1500 MHz |
| Bellek Hızı (Efektif) | 7 Gbps |
| Bellek Arayüzü Genişliği | 256 bit |
| Bellek Bant Genişliği | 224 GB/s |
| Temel Frekans | 1244 MHz |
| Artırılmış Frekans | 1340 MHz |
| Gölgeleme Ünitesi | 2048 birim |
| Işın İzleme (Ray Tracing) | Yok |
| Yapay Zeka Hızlandırıcı | Yok |
| PCIe Arayüzü | 3.0 |
| Çoklu GPU (SLI/Crossfire) | Var |
| Çoklu GPU Özelliği | AMD CrossFire |
| VR Desteği | Var |
| DirectX | 12 |
| OpenGL | 4.5 |
| Grafik Kartı Gücü | 185 W |
| Önerilen Sistem Gücü | 500 W |
| Güç Bağlantısı | 8 pin |
| Çoklu Monitör | 3 |
| DisplayPort | Var |
| DisplayPort Standardı | 1.4 |
| DisplayPort Çıkışı | 2 adet |
| HDCP Desteği | Var |
| Soğutma Tipi | Fan Soğutmalı |
| Çift Yönlü Fan | Yok |
| Arka Plaka | Var |
| HDMI Standardı | 2.0 |
| HDMI Çıkışı | 1 adet |
| HDCP Standardı | 2.2 |