ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Axle Radeon RX 5700 XT Ekran Kartı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk | Siyah & Gri |
| Transistör Mesafesi | 7 nm |
| İşlemci Teknolojileri | AMD Radeon FreeSync 2 AMD Radeon VR Ready Premium AMD TrueAudio Next AMD VSR (Virtual Super Resolution) AMD FidelityFX AMD Radeon Image Sharpening AMD |
| Bellek Türü | GDDR6 |
| GPU Çıkış Yılı | 2019 |
| HDMI | Var |
| Aydınlatma | Yok |
| Çözünürlük Desteği | 8K |
| Fan Sayısı | 2 adet |
| Grafik İşlemcisi | Radeon RX 5700 XT |
| İşlemci Üreticisi | AMD |
| GPU Mimarisi | RDNA 1.0 |
| Akıcı Oyun Çözünürlüğü | FHD |
| PassMark Puanı | 13513 puan |
| Bellek Boyutu | 8 GB |
| Bellek Hızı | 1755 MHz |
| Bellek Hızı (Efektif) | 14 Gbps |
| Bellek Arayüzü Genişliği | 256 bit |
| Bellek Bant Genişliği | 448 GB/s |
| Temel Frekans | 1605 MHz |
| Artırılmış Frekans | 1905 MHz |
| Gölgeleme Ünitesi | 2560 birim |
| Işın İzleme (Ray Tracing) | Yok |
| Yapay Zeka Hızlandırıcı | Yok |
| PCIe Arayüzü | 4.0 |
| Çoklu GPU (SLI/Crossfire) | Yok |
| VR Desteği | Var |
| DirectX | 12 |
| OpenGL | 4.5 |
| OpenCL | 2.0 |
| Shader Modeli | 6.4 |
| Grafik Kartı Gücü | 225 W |
| Önerilen Sistem Gücü | 600 W |
| Güç Bağlantısı | 8+6 pin |
| Çoklu Monitör | 4 |
| DisplayPort | Var |
| DisplayPort Standardı | 1.4 |
| DisplayPort Çıkışı | 3 adet |
| HDCP Desteği | Var |
| Soğutma Tipi | Fan Soğutmalı |
| Çift Yönlü Fan | Yok |
| Arka Plaka | Var |
| HDMI Standardı | 2.0b |
| HDMI Çıkışı | 1 adet |
| HDCP Standardı | 2.2 |