ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Axle GeForce RTX 3080 Ti Ekran Kartı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk | Siyah |
| Transistör Mesafesi | 8 nm |
| İşlemci Teknolojileri | Nvidia Ansel Nvidia GeForce VR Ready Nvidia GameStream Ready MFAA TXAA Nvidia DLSS Nvidia FreeStyle Nvidia G-Sync Nvidia Broadcast Nvidia Cuda Nvidia |
| Bellek Türü | GDDR6X |
| GPU Çıkış Yılı | 2021 |
| HDMI | Var |
| Aydınlatma | Yok |
| Çözünürlük Desteği | 8K |
| Fan Sayısı | 3 adet |
| Grafik İşlemcisi | GeForce RTX 3080 Ti |
| İşlemci Üreticisi | NVIDIA |
| GPU Mimarisi | Ampere |
| Akıcı Oyun Çözünürlüğü | 4K |
| PassMark Puanı | 26762 puan |
| Bellek Boyutu | 12 GB |
| Bellek Hızı | 1188 MHz |
| Bellek Hızı (Efektif) | 19 Gbps |
| Bellek Arayüzü Genişliği | 384 bit |
| Bellek Bant Genişliği | 912.4 GB/s |
| Temel Frekans | 1365 MHz |
| Artırılmış Frekans | 1665 MHz |
| Gölgeleme Ünitesi | 10240 birim |
| Grafik İşlem Gücü (FP32) | 34.1 TFLOPS |
| Işın İzleme (Ray Tracing) | Var |
| Işın İzleme Çekirdeği | 80 birim |
| Yapay Zeka Hızlandırıcı | Var |
| YZ Çekirdeği | 320 birim |
| YZ Performansı | 545.6 TOPs |
| PCIe Arayüzü | 4.0 |
| Çoklu GPU (SLI/Crossfire) | Yok |
| VR Desteği | Var |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | 2.0 |
| Shader Modeli | 6.6 |
| Grafik Kartı Gücü | 350 W |
| Önerilen Sistem Gücü | 750 W |
| Güç Bağlantısı | 8+8 pin |
| Çoklu Monitör | 4 |
| DisplayPort | Var |
| DisplayPort Standardı | 1.4 |
| DisplayPort Çıkışı | 3 adet |
| HDCP Desteği | Var |
| Soğutma Tipi | Fan Soğutmalı |
| Çift Yönlü Fan | Yok |
| Arka Plaka | Var |
| HDMI Standardı | 2.1 |
| HDMI Çıkışı | 1 adet |
| HDCP Standardı | 2.3 |