ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Axle GeForce GTX 750 2GB Ekran Kartı (AX-GTX750/2GD5P8CDI)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk | Siyah |
| Transistör Mesafesi | 28 nm |
| İşlemci Teknolojileri | Nvidia G-Sync Ready FXAA Nvidia 3D Vision Ready Nvidia Adaptive VSync Nvidia GPU Boost 2.0 Nvidia PhysX TXAA |
| Bellek Türü | GDDR5 |
| GPU Çıkış Yılı | 2014 |
| HDMI | Var |
| Aydınlatma | Yok |
| Çözünürlük Desteği | 4K |
| Fan Sayısı | 1 adet |
| Grafik İşlemcisi | GeForce GTX 750 |
| İşlemci Üreticisi | NVIDIA |
| GPU Mimarisi | Maxwell |
| Akıcı Oyun Çözünürlüğü | 1600x900 |
| PassMark Puanı | 3410 puan |
| Bellek Boyutu | 2 GB |
| Bellek Hızı | 1250 MHz |
| Bellek Hızı (Efektif) | 5 Gbps |
| Bellek Arayüzü Genişliği | 128 bit |
| Bellek Bant Genişliği | 80 GB/s |
| Temel Frekans | 1020 MHz |
| Artırılmış Frekans | 1085 MHz |
| Gölgeleme Ünitesi | 512 birim |
| Işın İzleme (Ray Tracing) | Yok |
| Yapay Zeka Hızlandırıcı | Yok |
| PCIe Arayüzü | 3.0 |
| Çoklu GPU (SLI/Crossfire) | Yok |
| VR Desteği | Yok |
| DirectX | 11 |
| OpenGL | 4.4 |
| Güç Bağlantısı | Pinsiz |
| DisplayPort | Yok |
| HDCP Desteği | Var |
| Soğutma Tipi | Fan Soğutmalı |
| Çift Yönlü Fan | Yok |
| Arka Plaka | Yok |
| HDMI Çıkışı | 1 adet |
| Diğer Bağlantılar | DVI D-Sub (VGA) |