ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Axle GeForce 210 1GB DDR3 Ekran Kartı (AX-G210/1GD3P4CDIL)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk | Siyah & Gri |
| Transistör Mesafesi | 40 nm |
| İşlemci Teknolojileri | Nvidia PhysX Nvidia PureVideo Nvidia GigaThread Nvidia Lumenex |
| Bellek Türü | DDR3 |
| GPU Çıkış Yılı | 2009 |
| HDMI | Var |
| Aydınlatma | Yok |
| Çözünürlük Desteği | 2K |
| Fan Sayısı | 1 adet |
| Grafik İşlemcisi | GeForce 210 |
| İşlemci Üreticisi | NVIDIA |
| GPU Mimarisi | Tesla |
| Akıcı Oyun Çözünürlüğü | VGA |
| PassMark Puanı | 175 puan |
| Bellek Boyutu | 1 GB |
| Bellek Hızı | 400 MHz |
| Bellek Hızı (Efektif) | 1 Gbps |
| Bellek Arayüzü Genişliği | 64 bit |
| Bellek Bant Genişliği | 13 GB/s |
| Temel Frekans | 589 MHz |
| Artırılmış Frekans | 1230 MHz |
| Gölgeleme Ünitesi | 16 birim |
| Işın İzleme (Ray Tracing) | Yok |
| Yapay Zeka Hızlandırıcı | Yok |
| PCIe Arayüzü | 2.0 |
| Çoklu GPU (SLI/Crossfire) | Yok |
| VR Desteği | Yok |
| DirectX | 10 |
| OpenGL | 3.1 |
| Grafik Kartı Gücü | 31 W |
| Önerilen Sistem Gücü | 300 W |
| Güç Bağlantısı | Pinsiz |
| DisplayPort | Yok |
| HDCP Desteği | Var |
| Soğutma Tipi | Fan Soğutmalı |
| Çift Yönlü Fan | Yok |
| Arka Plaka | Yok |
| HDMI Çıkışı | 1 adet |
| Diğer Bağlantılar | DVI D-Sub (VGA) |