ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Asus
Asus TUF Gaming Radeon RX 7600 XT OC Edition Ekran Kartı (TUF-RX7600XT-O16G-GAMING)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Ailesi | Asus TUF Gaming |
| Genişlik | 59 mm |
| Derinlik | 300 mm |
| Renk | Siyah & Gri |
| Transistör Mesafesi | 6 nm |
| İşlemci Teknolojileri | AMD Radeon Chill AMD Radeon FreeSync AMD VSR (Virtual Super Resolution) AMD Radeon Super Resolution AMD FidelityFX AMD FidelityFX Super Resolution (FS |
| Bellek Türü | GDDR6 |
| GPU Çıkış Yılı | 2024 |
| HDMI | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 143 mm |
| Çözünürlük Desteği | 8K |
| Fan Sayısı | 3 adet |
| Grafik İşlemcisi | Radeon RX 7600 XT |
| İşlemci Üreticisi | AMD |
| GPU Mimarisi | RDNA 3.0 |
| Akıcı Oyun Çözünürlüğü | 2.5K |
| PassMark Puanı | 17302 puan |
| Bellek Boyutu | 16 GB |
| Bellek Hızı | 2250 MHz |
| Bellek Hızı (Efektif) | 18 Gbps |
| Bellek Arayüzü Genişliği | 128 bit |
| Bellek Bant Genişliği | 288 GB/s |
| Temel Frekans | 1980 MHz |
| Artırılmış Frekans | 2810 MHz |
| Gölgeleme Ünitesi | 2048 birim |
| Grafik İşlem Gücü (FP32) | 23 TFLOPS |
| Işın İzleme (Ray Tracing) | Var |
| Işın İzleme Çekirdeği | 32 birim |
| Yapay Zeka Hızlandırıcı | Var |
| YZ Çekirdeği | 64 birim |
| YZ Performansı | 736.6 TOPs |
| PCIe Arayüzü | 4.0 |
| Çoklu GPU (SLI/Crossfire) | Yok |
| VR Desteği | Var |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Vulkan | 1.3 |
| OpenCL | 2.2 |
| Shader Modeli | 6.7 |
| Grafik Kartı Gücü | 190 W |
| Önerilen Sistem Gücü | 600 W |
| Güç Bağlantısı | 8+8 pin |
| Çoklu Monitör | 4 |
| DisplayPort | Var |
| DisplayPort Standardı | 2.1 |
| DisplayPort Çıkışı | 3 adet |
| HDCP Desteği | Var |
| Soğutma Tipi | Fan Soğutmalı |
| Çift Yönlü Fan | Var |
| Arka Plaka | Var |
| Kapladığı Alan | 2.96 yuva |
| Aydınlatma Tipi | ARGB LED |
| HDMI Standardı | 2.1 |
| Sonsuzluk Önbelleği | 32 MB |
| Oyun Frekansı | 2539 MHz |
| Donanım Teknolojileri | 0dB Çift Rulmanlı Fan Metal Ön Plaka Asus Aura Sync Asus Auto-Extreme Asus Axial Fan (Eksen) TUF Gaming Alliance Sertifikası |
| HDMI Çıkışı | 1 adet |
| HDCP Standardı | 2.3 |
| Ürün Kodu | 90YV0K20-M0NA00 |