ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Asus
Asus TUF Gaming GeForce GTX 1650 V2 OC Edition 4GB GDDR6 Ekran Kartı (TUF-GTX1650-O4GD6-P-V2-GAMING)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Ailesi | Asus TUF Gaming |
| Genişlik | 47 mm |
| Derinlik | 205 mm |
| Renk | Siyah & Gri |
| Transistör Mesafesi | 12 nm |
| İşlemci Teknolojileri | Nvidia Ansel Nvidia GeForce VR Ready Nvidia G-Sync Ready Nvidia GPU Boost 4.0 Nvidia Encoder (NVENC) Nvidia GeForce Experience Nvidia Highlights Vulka |
| Bellek Türü | GDDR6 |
| GPU Çıkış Yılı | 2020 |
| HDMI | Var |
| Aydınlatma | Yok |
| Yükseklik | 125 mm |
| Çözünürlük Desteği | 8K |
| Fan Sayısı | 2 adet |
| Grafik İşlemcisi | GeForce GTX 1650 G6 |
| İşlemci Üreticisi | NVIDIA |
| GPU Mimarisi | Turing |
| Akıcı Oyun Çözünürlüğü | 1600x900 |
| PassMark Puanı | 7778 puan |
| Bellek Boyutu | 4 GB |
| Bellek Hızı | 2000 MHz |
| Bellek Hızı (Efektif) | 12 Gbps |
| Bellek Arayüzü Genişliği | 128 bit |
| Bellek Bant Genişliği | 192 GB/s |
| Temel Frekans | 1410 MHz |
| Artırılmış Frekans | 1665 MHz |
| Gölgeleme Ünitesi | 896 birim |
| Işın İzleme (Ray Tracing) | Yok |
| Yapay Zeka Hızlandırıcı | Yok |
| PCIe Arayüzü | 3.0 |
| Çoklu GPU (SLI/Crossfire) | Yok |
| VR Desteği | Var |
| DirectX | 12 |
| OpenGL | 4.6 |
| Grafik Kartı Gücü | 75 W |
| Önerilen Sistem Gücü | 300 W |
| Güç Bağlantısı | 6 pin |
| Çoklu Monitör | 3 |
| DisplayPort | Var |
| DisplayPort Standardı | 1.4 |
| DisplayPort Çıkışı | 1 adet |
| HDCP Desteği | Var |
| Soğutma Tipi | Fan Soğutmalı |
| Çift Yönlü Fan | Yok |
| Arka Plaka | Var |
| Kapladığı Alan | 2.3 yuva |
| HDMI Standardı | 2.0b |
| Donanım Teknolojileri | Çift Rulmanlı Fan Toza Karşı Dayanıklılık Asus Auto-Extreme IP5X TUF Gaming Alliance Sertifikası |
| HDMI Çıkışı | 1 adet |
| HDCP Standardı | 2.2 |
| Ürün Kodu | 90YV0GX2-M0NA00 |
| Diğer Bağlantılar | DVI |