ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Asus
Asus ROG Strix Radeon RX 6600 XT OC Ekran Kartı (ROG-STRIX-RX6600XT-O8G-GAMING)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Ailesi | Asus ROG |
| Genişlik | 52 mm |
| Derinlik | 243 mm |
| Renk | Siyah & Gri |
| Transistör Mesafesi | 7 nm |
| İşlemci Teknolojileri | AMD Radeon Chill AMD Radeon FreeSync AMD VSR (Virtual Super Resolution) AMD FidelityFX AMD Radeon Anti-Lag AMD Radeon Boost AMD Smart Access Memory |
| Bellek Türü | GDDR6 |
| GPU Çıkış Yılı | 2021 |
| HDMI | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 134 mm |
| Çözünürlük Desteği | 8K |
| Fan Sayısı | 2 adet |
| Grafik İşlemcisi | Radeon RX 6600 XT |
| İşlemci Üreticisi | AMD |
| GPU Mimarisi | RDNA 2.0 |
| Akıcı Oyun Çözünürlüğü | FHD |
| PassMark Puanı | 15454 puan |
| Bellek Boyutu | 8 GB |
| Bellek Hızı | 2000 MHz |
| Bellek Hızı (Efektif) | 16 Gbps |
| Bellek Arayüzü Genişliği | 128 bit |
| Bellek Bant Genişliği | 256 GB/s |
| Temel Frekans | 1968 MHz |
| Artırılmış Frekans | 2607 MHz |
| Gölgeleme Ünitesi | 2048 birim |
| Grafik İşlem Gücü (FP32) | 10.7 TFLOPS |
| Işın İzleme (Ray Tracing) | Var |
| Işın İzleme Çekirdeği | 32 birim |
| Yapay Zeka Hızlandırıcı | Yok |
| PCIe Arayüzü | 4.0 |
| Çoklu GPU (SLI/Crossfire) | Var |
| Çoklu GPU Özelliği | AMD CrossFire |
| VR Desteği | Var |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Vulkan | 1.2 |
| OpenCL | 2.1 |
| Shader Modeli | 6.5 |
| Grafik Kartı Gücü | 160 W |
| Önerilen Sistem Gücü | 500 W |
| Güç Bağlantısı | 8 pin |
| Çoklu Monitör | 4 |
| DisplayPort | Var |
| DisplayPort Standardı | 1.4 |
| DisplayPort Çıkışı | 3 adet |
| HDCP Desteği | Var |
| Soğutma Tipi | Fan Soğutmalı |
| Çift Yönlü Fan | Yok |
| Arka Plaka | Var |
| Ürün Serisi | Asus ROG Strix |
| Aydınlatma Tipi | RGB LED |
| HDMI Standardı | 2.1 |
| Sonsuzluk Önbelleği | 32 MB |
| Oyun Frekansı | 2428 MHz |
| Donanım Teknolojileri | 0dB Çift Rulmanlı Fan Çift BIOS Asus Aura Sync Asus Auto-Extreme Asus Axial Fan (Eksen) Asus Super Alloy Power II |
| HDMI Çıkışı | 1 adet |
| HDCP Standardı | 2.3 |