ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Asus
Asus ROG Strix Radeon RX 570 OC 4G Gaming Ekran Kartı (4 GB)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Ailesi | Asus ROG |
| Genişlik | 39 mm |
| Derinlik | 240 mm |
| Renk | Siyah & Gri |
| Transistör Mesafesi | 14 nm |
| İşlemci Teknolojileri | AMD Radeon ReLive AMD Enduro AMD Eyefinity AMD Radeon Chill AMD Radeon FreeSync AMD LiquidVR AMD PowerTune AMD TressFX Hair AMD TrueAudio Next AMD UVD |
| Bellek Türü | GDDR5 |
| GPU Çıkış Yılı | 2017 |
| HDMI | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 129 mm |
| Çözünürlük Desteği | 5K |
| Fan Sayısı | 2 adet |
| Grafik İşlemcisi | Radeon RX 570 4G |
| İşlemci Üreticisi | AMD |
| GPU Mimarisi | GCN 4.0 |
| Akıcı Oyun Çözünürlüğü | 1600x900 |
| PassMark Puanı | 6754 puan |
| Bellek Boyutu | 4 GB |
| Bellek Hızı | 1750 MHz |
| Bellek Hızı (Efektif) | 7 Gbps |
| Bellek Arayüzü Genişliği | 256 bit |
| Bellek Bant Genişliği | 224 GB/s |
| Temel Frekans | 1300 MHz |
| Artırılmış Frekans | 1310 MHz |
| Gölgeleme Ünitesi | 2048 birim |
| Işın İzleme (Ray Tracing) | Yok |
| Yapay Zeka Hızlandırıcı | Yok |
| PCIe Arayüzü | 3.0 |
| Çoklu GPU (SLI/Crossfire) | Var |
| Çoklu GPU Özelliği | AMD CrossFire |
| VR Desteği | Var |
| DirectX | 12 |
| OpenGL | 4.5 |
| Grafik Kartı Gücü | 150 W |
| Önerilen Sistem Gücü | 450 W |
| Güç Bağlantısı | 8 pin |
| DisplayPort | Var |
| DisplayPort Standardı | 1.4 |
| DisplayPort Çıkışı | 1 adet |
| HDCP Desteği | Var |
| Soğutma Tipi | Fan Soğutmalı |
| Çift Yönlü Fan | Yok |
| Ürün Serisi | Asus ROG Strix |
| Aydınlatma Tipi | RGB LED |
| HDMI Standardı | 2.0 |
| Donanım Teknolojileri | 0dB Toza Karşı Dayanıklılık Asus Aura Sync Asus Auto-Extreme Asus DirectCU II Asus FanConnect II Asus Super Alloy Power II Asus Wing-Blade IP5X |
| HDMI Çıkışı | 1 adet |
| HDCP Standardı | 2.2 |
| Diğer Bağlantılar | DVI |