ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Asus
Asus ROG Strix GeForce RTX 3060 Ti V2 OC Ekran Kartı (ROG-STRIX-RTX3060TI-O8G-V2-GAMING)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Ailesi | Asus ROG |
| Genişlik | 58 mm |
| Derinlik | 319 mm |
| Renk | Siyah |
| Transistör Mesafesi | 8 nm |
| İşlemci Teknolojileri | Nvidia Ansel Nvidia DLSS Nvidia FreeStyle Nvidia G-Sync Nvidia Decoder Nvidia Encoder (NVENC) Nvidia GeForce Experience Nvidia GPU Boost Nvidia Highli |
| Bellek Türü | GDDR6 |
| GPU Çıkış Yılı | 2020 |
| HDMI | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 140 mm |
| Çözünürlük Desteği | 8K |
| Fan Sayısı | 3 adet |
| Grafik İşlemcisi | GeForce RTX 3060 Ti GDDR6 |
| İşlemci Üreticisi | NVIDIA |
| GPU Mimarisi | Ampere |
| Akıcı Oyun Çözünürlüğü | 2.5K |
| PassMark Puanı | 19933 puan |
| Bellek Boyutu | 8 GB |
| Bellek Hızı | 1750 MHz |
| Bellek Hızı (Efektif) | 14 Gbps |
| Bellek Arayüzü Genişliği | 256 bit |
| Bellek Bant Genişliği | 448 GB/s |
| Temel Frekans | 1410 MHz |
| Artırılmış Frekans | 1860 MHz |
| Gölgeleme Ünitesi | 4864 birim |
| Grafik İşlem Gücü (FP32) | 18.1 TFLOPS |
| Işın İzleme (Ray Tracing) | Var |
| Işın İzleme Çekirdeği | 38 birim |
| Yapay Zeka Hızlandırıcı | Var |
| YZ Çekirdeği | 152 birim |
| YZ Performansı | 289.5 TOPs |
| PCIe Arayüzü | 4.0 |
| Çoklu GPU (SLI/Crossfire) | Yok |
| VR Desteği | Var |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | 2.0 |
| Shader Modeli | 6.5 |
| Grafik Kartı Gücü | 200 W |
| Önerilen Sistem Gücü | 750 W |
| Güç Bağlantısı | 8+8 pin |
| Çoklu Monitör | 4 |
| DisplayPort | Var |
| DisplayPort Standardı | 1.4 |
| DisplayPort Çıkışı | 3 adet |
| HDCP Desteği | Var |
| Soğutma Tipi | Fan Soğutmalı |
| Çift Yönlü Fan | Var |
| Arka Plaka | Var |
| Kapladığı Alan | 2.9 yuva |
| Ürün Serisi | Asus ROG Strix |
| Aydınlatma Tipi | ARGB LED |
| HDMI Standardı | 2.1 |
| Donanım Teknolojileri | Asus Axial Fan (Eksen) Asus FanConnect II Asus MaxContact Asus Super Alloy Power II LHR (Lite Hash Rate) |
| HDMI Çıkışı | 2 adet |
| HDCP Standardı | 2.3 |