ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Asus
Asus ROG Strix GeForce GTX 1660 Ti OC Ekran Kartı (1890 MHz) (ROG-STRIX-GTX1660TI-O6G-GAMING)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Ailesi | Asus ROG |
| Genişlik | 50 mm |
| Derinlik | 301 mm |
| Renk | Siyah & Gri |
| Transistör Mesafesi | 12 nm |
| İşlemci Teknolojileri | Nvidia Ansel Nvidia G-Sync Ready Nvidia GPU Boost 4.0 Nvidia GeForce Experience Nvidia Highlights Vulkan API |
| Bellek Türü | GDDR6 |
| GPU Çıkış Yılı | 2019 |
| HDMI | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 132 mm |
| Çözünürlük Desteği | 8K |
| Fan Sayısı | 3 adet |
| Grafik İşlemcisi | GeForce GTX 1660 Ti |
| İşlemci Üreticisi | NVIDIA |
| GPU Mimarisi | Turing |
| Akıcı Oyun Çözünürlüğü | FHD |
| PassMark Puanı | 11779 puan |
| Bellek Boyutu | 6 GB |
| Bellek Hızı | 1500 MHz |
| Bellek Hızı (Efektif) | 12 Gbps |
| Bellek Arayüzü Genişliği | 192 bit |
| Bellek Bant Genişliği | 288 GB/s |
| Temel Frekans | 1500 MHz |
| Artırılmış Frekans | 1890 MHz |
| Gölgeleme Ünitesi | 1536 birim |
| Işın İzleme (Ray Tracing) | Yok |
| Yapay Zeka Hızlandırıcı | Yok |
| PCIe Arayüzü | 3.0 |
| Çoklu GPU (SLI/Crossfire) | Yok |
| VR Desteği | Var |
| DirectX | 12 |
| OpenGL | 4.5 |
| Grafik Kartı Gücü | 120 W |
| Önerilen Sistem Gücü | 450 W |
| Güç Bağlantısı | 8 pin |
| Çoklu Monitör | 4 |
| DisplayPort | Var |
| DisplayPort Standardı | 1.4 |
| DisplayPort Çıkışı | 2 adet |
| HDCP Desteği | Var |
| Soğutma Tipi | Fan Soğutmalı |
| Çift Yönlü Fan | Yok |
| Ürün Serisi | Asus ROG Strix |
| Aydınlatma Tipi | RGB LED |
| HDMI Standardı | 2.0b |
| Donanım Teknolojileri | 0dB Çift BIOS Asus Aura Sync Asus Auto-Extreme Asus Axial Fan (Eksen) Asus FanConnect II Asus MaxContact |
| HDMI Çıkışı | 2 adet |
| HDCP Standardı | 2.2 |