ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Asus
Asus GeForce GT 730 Ekran Kartı (GT730-4H-SL-2GD5)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 18 mm |
| Derinlik | 145 mm |
| Renk | Siyah & Gri |
| Transistör Mesafesi | 40 nm |
| İşlemci Teknolojileri | FXAA Nvidia 3D Vision Ready Nvidia Adaptive VSync Nvidia PhysX Nvidia PureVideo |
| Bellek Türü | GDDR5 |
| GPU Çıkış Yılı | 2014 |
| HDMI | Var |
| Aydınlatma | Yok |
| Yükseklik | 105 mm |
| Çözünürlük Desteği | 4K |
| Grafik İşlemcisi | GeForce GT 730 2G |
| İşlemci Üreticisi | NVIDIA |
| GPU Mimarisi | Kepler |
| Akıcı Oyun Çözünürlüğü | 1366x768 |
| PassMark Puanı | 921 puan |
| Bellek Boyutu | 2 GB |
| Bellek Hızı | 2505 MHz |
| Bellek Hızı (Efektif) | 5 Gbps |
| Bellek Arayüzü Genişliği | 64 bit |
| Bellek Bant Genişliği | 29 GB/s |
| Temel Frekans | 700 MHz |
| Artırılmış Frekans | 927 MHz |
| Gölgeleme Ünitesi | 384 birim |
| Işın İzleme (Ray Tracing) | Yok |
| Yapay Zeka Hızlandırıcı | Yok |
| PCIe Arayüzü | 2.0 |
| Çoklu GPU (SLI/Crossfire) | Yok |
| VR Desteği | Yok |
| DirectX | 11 |
| OpenGL | 4.6 |
| Grafik Kartı Gücü | 49 W |
| Önerilen Sistem Gücü | 300 W |
| Güç Bağlantısı | Pinsiz |
| Çoklu Monitör | 4 |
| DisplayPort | Yok |
| HDCP Desteği | Var |
| Soğutma Tipi | Pasif Soğutmalı |
| Çift Yönlü Fan | Yok |
| Arka Plaka | Yok |
| HDMI Standardı | 1.4b |
| Oyun Frekansı | 902 MHz |
| Donanım Teknolojileri | 0dB Asus Auto-Extreme |
| HDMI Çıkışı | 4 adet |
| HDCP Standardı | 2.2 |