ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Asus
Asus Dual Radeon RX 6600 V3 Ekran Kartı (DUAL-RX6600-8G-V3)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Ailesi | Asus Dual |
| Genişlik | 41 mm |
| Derinlik | 219 mm |
| Renk | Siyah |
| Transistör Mesafesi | 7 nm |
| İşlemci Teknolojileri | AMD Eyefinity AMD Radeon Chill AMD Radeon FreeSync AMD FidelityFX AMD Radeon Anti-Lag AMD Radeon Boost AMD Radeon Boost VRS AMD Radeon Image Sharpenin |
| Bellek Türü | GDDR6 |
| GPU Çıkış Yılı | 2021 |
| HDMI | Var |
| Aydınlatma | Yok |
| Yükseklik | 121 mm |
| Çözünürlük Desteği | 8K |
| Fan Sayısı | 2 adet |
| Grafik İşlemcisi | Radeon RX 6600 |
| İşlemci Üreticisi | AMD |
| GPU Mimarisi | RDNA 2.0 |
| Akıcı Oyun Çözünürlüğü | FHD |
| PassMark Puanı | 15165 puan |
| Bellek Boyutu | 8 GB |
| Bellek Hızı | 1750 MHz |
| Bellek Hızı (Efektif) | 14 Gbps |
| Bellek Arayüzü Genişliği | 128 bit |
| Bellek Bant Genişliği | 224 GB/s |
| Temel Frekans | 1626 MHz |
| Artırılmış Frekans | 2491 MHz |
| Gölgeleme Ünitesi | 1792 birim |
| Işın İzleme (Ray Tracing) | Var |
| Işın İzleme Çekirdeği | 28 birim |
| Yapay Zeka Hızlandırıcı | Yok |
| PCIe Arayüzü | 4.0 |
| Çoklu GPU (SLI/Crossfire) | Yok |
| VR Desteği | Var |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Vulkan | 1.2 |
| OpenCL | 2.1 |
| Shader Modeli | 6.5 |
| Grafik Kartı Gücü | 132 W |
| Önerilen Sistem Gücü | 500 W |
| Güç Bağlantısı | 8 pin |
| Çoklu Monitör | 4 |
| DisplayPort | Var |
| DisplayPort Standardı | 1.4 |
| DisplayPort Çıkışı | 3 adet |
| HDCP Desteği | Var |
| Soğutma Tipi | Fan Soğutmalı |
| Çift Yönlü Fan | Yok |
| Arka Plaka | Var |
| Kapladığı Alan | 2.1 yuva |
| HDMI Standardı | 2.1 |
| Sonsuzluk Önbelleği | 32 MB |
| Oyun Frekansı | 2064 MHz |
| Donanım Teknolojileri | 0dB Çift Rulmanlı Fan Asus Auto-Extreme Asus Axial Fan (Eksen) |
| HDMI Çıkışı | 1 adet |
| HDCP Standardı | 2.3 |