ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
ASRock Radeon RX 5600 XT Challenger D 6G OC Ekran Kartı (RX5600XT CLD 6GO)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Ailesi | ASRock Challenger |
| Genişlik | 53 mm |
| Derinlik | 241 mm |
| Renk | Siyah & Gri |
| Transistör Mesafesi | 7 nm |
| İşlemci Teknolojileri | AMD Radeon FreeSync 2 AMD Radeon VR Ready Premium AMD FidelityFX AMD IDS (Integer Display Scaling) AMD Radeon Anti-Lag AMD Radeon Boost AMD Radeon Ima |
| Bellek Türü | GDDR6 |
| GPU Çıkış Yılı | 2020 |
| HDMI | Var |
| Aydınlatma | Yok |
| Yükseklik | 127 mm |
| Çözünürlük Desteği | 8K |
| Fan Sayısı | 2 adet |
| Grafik İşlemcisi | Radeon RX 5600 XT |
| İşlemci Üreticisi | AMD |
| GPU Mimarisi | RDNA 1.0 |
| Akıcı Oyun Çözünürlüğü | FHD |
| PassMark Puanı | 11512 puan |
| Bellek Boyutu | 6 GB |
| Bellek Hızı | 1500 MHz |
| Bellek Hızı (Efektif) | 12 Gbps |
| Bellek Arayüzü Genişliği | 192 bit |
| Bellek Bant Genişliği | 288 GB/s |
| Temel Frekans | 1420 MHz |
| Artırılmış Frekans | 1750 MHz |
| Gölgeleme Ünitesi | 2304 birim |
| Işın İzleme (Ray Tracing) | Yok |
| Yapay Zeka Hızlandırıcı | Yok |
| PCIe Arayüzü | 4.0 |
| Çoklu GPU (SLI/Crossfire) | Var |
| Çoklu GPU Özelliği | AMD CrossFire |
| VR Desteği | Var |
| DirectX | 12 |
| OpenGL | 4.6 |
| Vulkan | 1.1 |
| OpenCL | 2.0 |
| Shader Modeli | 6.4 |
| Grafik Kartı Gücü | 150 W |
| Önerilen Sistem Gücü | 550 W |
| Güç Bağlantısı | 8 pin |
| Çoklu Monitör | 4 |
| DisplayPort | Var |
| DisplayPort Standardı | 1.4 |
| DisplayPort Çıkışı | 3 adet |
| HDCP Desteği | Var |
| Soğutma Tipi | Fan Soğutmalı |
| Çift Yönlü Fan | Yok |
| Arka Plaka | Var |
| HDMI Standardı | 2.0b |
| Oyun Frekansı | 1615 MHz |
| HDMI Çıkışı | 1 adet |
| HDCP Standardı | 2.3 |