ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Arktek Cyclops GeForce GT 740 4GB GDDR3 Ekran Kartı (AKN740D3S4GL1)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Ailesi | Arktek Cyclops |
| Renk | Siyah |
| Transistör Mesafesi | 28 nm |
| İşlemci Teknolojileri | FXAA Nvidia 3D Vision Ready Nvidia Adaptive VSync Nvidia PhysX TXAA Nvidia Cuda |
| Bellek Türü | DDR3 |
| GPU Çıkış Yılı | 2014 |
| HDMI | Var |
| Aydınlatma | Yok |
| Çözünürlük Desteği | 4K |
| Fan Sayısı | 1 adet |
| Grafik İşlemcisi | GeForce GT 740 DDR3 |
| İşlemci Üreticisi | NVIDIA |
| GPU Mimarisi | Kepler |
| Akıcı Oyun Çözünürlüğü | 1600x900 |
| PassMark Puanı | 707 puan |
| Bellek Boyutu | 4 GB |
| Bellek Hızı | 901 MHz |
| Bellek Hızı (Efektif) | 1.3 Gbps |
| Bellek Arayüzü Genişliği | 128 bit |
| Bellek Bant Genişliği | 28.8 GB/s |
| Temel Frekans | 993 MHz |
| Gölgeleme Ünitesi | 384 birim |
| Işın İzleme (Ray Tracing) | Yok |
| Yapay Zeka Hızlandırıcı | Yok |
| PCIe Arayüzü | 3.0 |
| Çoklu GPU (SLI/Crossfire) | Yok |
| VR Desteği | Yok |
| DirectX | 12 |
| OpenGL | 4.4 |
| Grafik Kartı Gücü | 64 W |
| Önerilen Sistem Gücü | 400 W |
| Güç Bağlantısı | Pinsiz |
| DisplayPort | Yok |
| HDCP Desteği | Var |
| Soğutma Tipi | Fan Soğutmalı |
| Çift Yönlü Fan | Yok |
| Arka Plaka | Yok |
| HDMI Çıkışı | 1 adet |
| Diğer Bağlantılar | DVI D-Sub (VGA) |