ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Afox GeForce GT 1030 Ekran Kartı (AF1030-4096D4L2)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 20 mm |
| Derinlik | 145 mm |
| Renk | Siyah |
| Transistör Mesafesi | 14 nm |
| İşlemci Teknolojileri | Nvidia GPU Boost 3.0 Nvidia GameWorks Vulkan API |
| Bellek Türü | DDR4 |
| GPU Çıkış Yılı | 2017 |
| HDMI | Var |
| Aydınlatma | Yok |
| Yükseklik | 69 mm |
| Çözünürlük Desteği | 4K |
| Fan Sayısı | 1 adet |
| Grafik İşlemcisi | GeForce GT 1030 |
| İşlemci Üreticisi | NVIDIA |
| GPU Mimarisi | Pascal |
| Akıcı Oyun Çözünürlüğü | 1600x900 |
| PassMark Puanı | 2292 puan |
| Bellek Boyutu | 4 GB |
| Bellek Hızı | 1050 MHz |
| Bellek Hızı (Efektif) | 2.1 Gbps |
| Bellek Arayüzü Genişliği | 64 bit |
| Bellek Bant Genişliği | 16.8 GB/s |
| Temel Frekans | 1152 MHz |
| Artırılmış Frekans | 1380 MHz |
| Gölgeleme Ünitesi | 384 birim |
| Işın İzleme (Ray Tracing) | Yok |
| Yapay Zeka Hızlandırıcı | Yok |
| PCIe Arayüzü | 3.0 |
| Çoklu GPU (SLI/Crossfire) | Yok |
| VR Desteği | Yok |
| DirectX | 12 |
| OpenGL | 4.5 |
| Grafik Kartı Gücü | 30 W |
| Önerilen Sistem Gücü | 300 W |
| Güç Bağlantısı | Pinsiz |
| DisplayPort | Yok |
| HDCP Desteği | Var |
| Soğutma Tipi | Fan Soğutmalı |
| Çift Yönlü Fan | Yok |
| Arka Plaka | Yok |
| HDMI Standardı | 2.0b |
| HDMI Çıkışı | 1 adet |
| HDCP Standardı | 2.2 |
| Diğer Bağlantılar | DVI |