ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Vestel
Vestel KCMI 98142 WIFI Çamaşır Makinesi (Beyaz)
Program Sayısı
15
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 597 mm |
| Derinlik | 582 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 845 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı (A-G) | B |
| Yıkama Kapasitesi | 9 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1400 Devir |
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 Yıkama) | 57 kWh |
| Su Tüketimi | 50 lt |
| Sıkma Sesi | 75 dB |
| Ek Özellikler | İnci Kazan Bumerang Gövde Ekstra Sessiz Sıcaklık Ayarı Twinjet Yıkama Teknolojisi WiFi |
| Motor Türü | Inverter Motor |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Kurutma | Var |
| Program Sayısı | 15 |
| Zaman Erteleme | Var |
| Hızlı Yıkama | Var |
| Motor Garantisi | 10 Yıl |
| Devir Sayısı Seçme | Var |
| Dengesiz Yük Kontrolü | Var |
| Kurutma Kapasitesi | 6 Kg |
| Yıkama Kurutma Su Tüketimi | 90 lt |
| Yıkama Sesi | 53 dB |
| Elektronik Su Kontrolü | Var |