ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Vestel
Vestel CMI 99422 WIFI Çamaşır Makinesi
Program Sayısı
15
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 597 mm |
| Derinlik | 582 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 845 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı (A-G) | A |
| Yıkama Kapasitesi | 9 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1200 Devir |
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 Yıkama) | 49 kWh |
| Su Tüketimi | 50 lt |
| Sıkma Sesi | 75 dB |
| Ek Özellikler | Antialerjik Program İnci Kazan Bumerang Gövde Devir Ayarı Sıcaklık Ayarı Twinjet Yıkama Teknolojisi WiFi |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Kurutma | Yok |
| Program Sayısı | 15 |
| Zaman Erteleme | Var |
| Hızlı Yıkama | Var |
| Hızlı Yıkama Süresi | 12 dakika |
| Enerji Etiketi | Vestel CMI 99422 WIFI Çamaşır Makinesi Enerji Etiketi |
| Kullanım Kılavuzu | Vestel CMI 99422 WIFI Çamaşır Makinesi Kullanım Kılavuzu |
| Tambur Hacmi | 61 lt |
| Ön Yıkama | Var |
| Motor Garantisi | 10 Yıl |
| Devir Sayısı Seçme | Var |