ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Vestel
Vestel CMI 118321 Çamaşır Makinesi
Program Sayısı
15
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 630 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 850 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı (A-G) | A |
| Yıkama Kapasitesi | 11 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1200 Devir |
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 Yıkama) | 53 kWh |
| Su Tüketimi | 54 lt |
| Sıkma Sesi | 76 dB |
| Ek Özellikler | Antialerjik Program Bumerang Gövde |
| Motor Türü | Inverter Motor |
| Kurutma | Yok |
| Program Sayısı | 15 |
| Zaman Erteleme | Var |
| Hızlı Yıkama | Var |
| Hızlı Yıkama Süresi | 12 dakika |
| Enerji Etiketi | Vestel CMI 118321 Çamaşır Makinesi Enerji Etiketi |