ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Uğur UCM 31214 B101 Çamaşır Makinesi
Program Sayısı
14
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 600 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 850 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı (A-G) | A |
| Yıkama Kapasitesi | 12 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1350 Devir |
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 Yıkama) | 54 kWh |
| Su Tüketimi | 57 lt |
| Sıkma Sesi | 80 dB |
| Ek Özellikler | Buharlı Yıkama Ekstra Durulama Program Sonu Uyarısı |
| Motor Türü | Inverter Motor |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Kurutma | Yok |
| Program Sayısı | 14 |
| Zaman Erteleme | Var |
| Hızlı Yıkama | Var |
| Ön Yıkama | Var |