ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Tommatech TCM-1014001-BB Çamaşır Makinesi
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ağırlık | 73 kg |
| Genişlik | 595 mm |
| Derinlik | 600 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 850 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı (A-G) | A |
| Yıkama Kapasitesi | 10 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1400 Devir |
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 Yıkama) | 51 kWh |
| Su Tüketimi | 51 lt |
| Sıkma Sesi | 76 dB |
| Ek Özellikler | Buharlı Temizleme Dokunmatik Tuşlar LED Gösterge |
| Motor Türü | Direct Drive |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Kurutma | Yok |
| Zaman Erteleme | Var |
| Hızlı Yıkama | Var |
| Hızlı Yıkama Süresi | 15 dakika |
| Enerji Etiketi | Tommatech TCM-1014001-BB Çamaşır Makinesi Enerji Etiketi |
| Kullanım Kılavuzu | Tommatech TCM-1014001-BB Çamaşır Makinesi Kullanım Kılavuzu |
| Tambur Hacmi | 64 lt |
| Yıkama Sesi | 46 dB |
| Yük Sensörü | Var |