ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Teka WMK 40940 WH Çamaşır Makinesi
Program Sayısı
15
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ağırlık | 61 kg |
| Genişlik | 595 mm |
| Derinlik | 555 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 850 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı (A-G) | A |
| Yıkama Kapasitesi | 9 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1400 Devir |
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 Yıkama) | 49 kWh |
| Su Tüketimi | 50 lt |
| Sıkma Sesi | 76 dB |
| Ek Özellikler | Ekstra Durulama Buharlı Temizleme |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Kurutma | Yok |
| Program Sayısı | 15 |
| Zaman Erteleme | Var |
| Hızlı Yıkama | Var |
| Hızlı Yıkama Süresi | 15 dakika |
| Enerji Etiketi | Teka WMK 40940 WH Çamaşır Makinesi Enerji Etiketi |
| Kullanım Kılavuzu | Teka WMK 40940 WH Çamaşır Makinesi Kullanım Kılavuzu |
| Tambur Hacmi | 56 lt |
| Ön Yıkama | Var |
| Dengesiz Yük Kontrolü | Var |
| Kalan Süre Göstergesi | Var |