ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Superia SPR 70120 CM Çamaşır Makinesi
Program Sayısı
15
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 490 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 840 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Yıkama Kapasitesi | 7 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1200 Devir |
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 Yıkama) | 41 kWh |
| Su Tüketimi | 37 lt |
| Sıkma Sesi | 73 dB |
| Ek Özellikler | Suda Bekletme |
| Çocuk Kilidi | Yok |
| Kurutma | Yok |
| Program Sayısı | 15 |
| Zaman Erteleme | Var |
| Hızlı Yıkama | Var |
| Ön Yıkama | Var |
| Su Girişi | Tek |