ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Siemens WM12N180TR Çamaşır Makinesi
Köpük Tarama
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ağırlık | 70.2 kg |
| Genişlik | 598 mm |
| Derinlik | 590 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 848 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı (A-G) | A |
| Yıkama Kapasitesi | 8 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1200 Devir |
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 Yıkama) | 46 kWh |
| Su Tüketimi | 47 lt |
| Sıkma Sesi | 71 dB |
| Ek Özellikler | Program Sonu Uyarısı AquaSpar Ekstra Sessiz Kendi Kendini Temizleyen Deterjan Çekmecesi LED Gösterge Sıcaklık Ayarı |
| Motor Türü | iQDrive Motor |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Kurutma | Yok |
| Zaman Erteleme | Var |
| Enerji Etiketi | Siemens WM12N180TR Çamaşır Makinesi Enerji Etiketi |
| Kullanım Kılavuzu | Siemens WM12N180TR Çamaşır Makinesi Kullanım Kılavuzu |
| Ön Yıkama | Var |
| Motor Garantisi | 10 Yıl |
| Devir Sayısı Seçme | Var |
| Dengesiz Yük Kontrolü | Var |
| Kalan Süre Göstergesi | Var |
| Yük Sensörü | Var |
| Köpük Tarama | Var |
| Otomatik Yük Miktarı | Var |
| Kapı Menteşesi Yönü | Sola |