ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Siemens WG64K2F0TR Çamaşır Makinesi
Köpük Tarama
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ağırlık | 75 kg |
| Genişlik | 598 mm |
| Derinlik | 590 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 845 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı (A-G) | A |
| Yıkama Kapasitesi | 11 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1400 Devir |
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 Yıkama) | 47 kWh |
| Su Tüketimi | 47 lt |
| Sıkma Sesi | 73 dB |
| Ek Özellikler | Program Sonu Uyarısı LED Gösterge Sıcaklık Ayarı WiFi |
| Motor Türü | iQDrive Motor |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Kurutma | Yok |
| Zaman Erteleme | Var |
| Kullanım Kılavuzu | Siemens WG64K2F0TR Çamaşır Makinesi Kullanım Kılavuzu |
| Tambur Hacmi | 70 lt |
| Ön Yıkama | Var |
| Devir Sayısı Seçme | Var |
| Soğuk Yıkama | Var |
| Dengesiz Yük Kontrolü | Var |
| Kırışıklık Önleme | Var |
| Kalan Süre Göstergesi | Var |
| Su Girişi | Tek |
| Su Taşma Emniyeti | Var |
| Yıkama Sesi | 51 dB |
| Köpük Tarama | Var |