ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
SEG SCM 12M12 INV Çamaşır Makinesi
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 630 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 850 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı (A-G) | A |
| Yıkama Kapasitesi | 12 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1200 Devir |
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 Yıkama) | 43 kWh |
| Su Tüketimi | 51 lt |
| Sıkma Sesi | 76 dB |
| Ek Özellikler | Buharlı Yıkama |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Kurutma | Yok |
| Enerji Etiketi | SEG SCM 12M12 INV Çamaşır Makinesi Enerji Etiketi |