ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Samsung
Samsung WD11DG5B15BB Çamaşır Makinesi
Köpük Tarama
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ağırlık | 74 kg |
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 600 mm |
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 850 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı (A-G) | D |
| Yıkama Kapasitesi | 11 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1400 Devir |
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 Yıkama) | 48 kWh |
| Su Tüketimi | 54 lt |
| Sıkma Sesi | 72 dB |
| Ek Özellikler | Ekstra Durulama Buharlı Temizleme WiFi Yapay Zeka Enerji Modu Yapay Zeka Kontrolü |
| Motor Türü | DIT |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Kurutma | Var |
| Zaman Erteleme | Var |
| Hızlı Yıkama | Var |
| Hızlı Yıkama Süresi | 15 dakika |
| Enerji Etiketi | Samsung WD11DG5B15BB Çamaşır Makinesi Enerji Etiketi |
| Ön Yıkama | Var |
| Kurutma Kapasitesi | 6 Kg |
| Köpük Tarama | Var |
| Kapı Menteşesi Yönü | Sola |