ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Regal CMI 100143 Çamaşır Makinesi
Program Sayısı
15
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 597 mm |
| Derinlik | 582 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 845 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı (A-G) | A |
| Yıkama Kapasitesi | 10 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1400 Devir |
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 Yıkama) | 51 kWh |
| Su Tüketimi | 52 lt |
| Sıkma Sesi | 75 dB |
| Ek Özellikler | Bumerang Gövde Sıcaklık Ayarı Yarım Yük |
| Motor Türü | Inverter Motor |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Kurutma | Yok |
| Program Sayısı | 15 |
| Zaman Erteleme | Var |
| Hızlı Yıkama | Var |
| Hızlı Yıkama Süresi | 15 dakika |
| Kullanım Kılavuzu | Regal CMI 100143 Çamaşır Makinesi Kullanım Kılavuzu |
| Tambur Hacmi | 62 lt |
| Ön Yıkama | Var |
| Soğuk Yıkama | Var |
| Kırışıklık Önleme | Var |