ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Regal CM 71001 Y Çamaşır Makinesi
Program Sayısı
15
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 597 mm |
| Derinlik | 497 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 845 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Yıkama Kapasitesi | 7 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1000 Devir |
| Su Tüketimi | 45 lt |
| Sıkma Sesi | 76 dB |
| Ek Özellikler | Bumerang Gövde |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Kurutma | Yok |
| Program Sayısı | 15 |
| Hızlı Yıkama | Var |
| Hızlı Yıkama Süresi | 15 dakika |
| Tambur Hacmi | 45 lt |
| Ön Yıkama | Var |
| Dengesiz Yük Kontrolü | Var |
| Su Taşma Emniyeti | Var |
| Köpük Tarama | Var |